Jesteś tutaj: Start / Świetlica szkolna

Świetlica szkolna

 

Godziny pracy: 

6.45- 17.00

 

Wychowawcy świetlicy:

mgr Agnieszka Ryś-Zgardowska

mgr  Emila Woszczyna

mgr Ewa Brodecka-Tomala

mgr Katarzyna Mucha

 

 

Artykuły

ZDROWO NA SPORTOWO

2021-05-11
Drodzy Uczniowie!
Gorąco Was zachęcamy do udziału w akcji promującej zdrowy tryb życia, której hasło brzmi "Zdrowo na sportowo- pstryknij fotkę i wyślij". Akcja organizowana jest przez Zespół Artystyczny i ma na celu zachęcić Was do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Do kżdego wysłanego zdjęcia należy dołączyć zgodę rodzica na umieszczenie wizerunku ucznia na stronie internetowej naszej szkoły. Zdjęcia należy wysyłać na adres mailowy: zespolartystyczny.sp14czest@gmail.com. Akcja trwa od 10.05.2021r. do 6.06.2021r.
Życzymy ciekawych pomysłów!
Zespół Artystyczny.

zdrowo na sportowo

zdrowo na sportowo

Czytaj więcej o: ZDROWO NA SPORTOWO

Wyniki konkursu kulinarno- fotograficznego „ZDROWIE NA TALERZU- ARTYSTYCZNE KANAPKI”

2021-05-07

     Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu międzyszkolnego i jednocześnie okazać ogromne wyrazy uznania wszystkim uczestnikom konkursu za pomysłowość, kreatywność i trud włożony w wykonanie smakowitych kanapek. Jesteśmy zaskoczeni tak licznym zainteresowaniem naszym konkursem. Wpłynęło do nas ponad 50 prac z różnych szkół terenu Częstochowy. Obrady Jury nad wyłonieniem zwycięzcy były bardzo trudne i niejednokrotnie burzliwe. Pomimo tak wielu wspaniałych prac udało się nam wyłonić te najpiękniejsze, estetycznie przygotowane oraz apetyczne. Gratulujemy laureatom zwycięstwa i jednocześnie zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu.

O terminie odbioru nagród i dyplomów powiadomimy wszystkich laureatów drogą elektroniczną.

 

Organizatorzy:

Agnieszka Ryś- Zgardowska,

Katarzyna Mucha,

Agata Orzińska

 

KATEGORIA KLASY I-III

I miejsce- Filip Gaudy kl. III SP nr 46

II miejsce- Antoni Szczypiór kl. I SP nr 13

III miejsce- Julia Ciałowicz kl. III

Dominik Gaudy kl. II SP nr 46

Wyróżnienia- Adam Rybiałek kl. II SP nr 14, Piotr Gwardecki kl. III SP nr 14, Karol Majda kl. II SP nr 13

 

KATEGORIA KLASY IV- VIII

I miejsce- Julia Cykowska kl. VI SP nr 13

Antonina Mirowska kl. VI SP nr 13

II miejsce- Albert Nowak kl. VI SP nr 17

Nadia Rybiałek kl. V SP nr 14

III miejsce- Bartosz Siejca kl. VI ZSP nr 3

Marta Pełka kl. VI SP nr 1

Wyróżnienia- Olga Bekiersz SP nr 13, Zuzanna Zielińska kl. IV SP nr 13, Karolina Turchyn kl. IV SP nr 13

 wyniki

wyniki

wyniki

wyniki

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu kulinarno- fotograficznego „ZDROWIE NA TALERZU- ARTYSTYCZNE KANAPKI”

Świetlicowe propozycje na dobry dzień

2021-04-29
MAJOWE ŚWIĘTA
 
majowka
 
Drodzy Uczniowie.
Zbliża się majówka, a wraz z nią wielkie święta majowe, związane z naszą Ojczyzną. W tym miejscu należy odpowiedzieć na pytanie, czym jest patriotyzm? PATRIOTYZM to szacunek i umiłowanie Ojczyzny, gotowość do poświęcenia się dla niej i narodu, stawianie dobra własnego kraju ponad interesy osobiste. Poczucie silnej więzi emocjonalnej i społecznej z narodem, jego kulturą i tradycją. Każdy kraj jest silny przede wszystkim siłą swych poszczególnych obywateli. Z tego względu patriotyzm oznacza troskę danego człowieka o własny rozwój, o zdrowie fizyczne o dojrzałość psychiczną, moralną, duchową i religijną. W takim rozumieniu również oznacza pamięć o ważnych wydarzeniach historycznych i narodowych. Warto sobie przypomnieć, które daty odpowiadają danym wydarzeniom, ważnym dla Polski i Polaków.
1 MAJA – Święto Pracy, to dzień ustawowo wolny od pracy. Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy wprowadzony w 1889 roku dla upamiętnienia wydarzeń majowych w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Święto to jest uczczeniem pamięci licznych ofiar, które domagały się między innymi 8-godzinnego dnia pracy.
2 MAJA – Święto Flagi, obchodzone od 2004 roku. W czasach PRL-u tego dnia zdejmowano flagi państwowe, aby nie były eksponowane w dniu zniesionego przez władze komunistyczne Święta Konstytucji 3 Maja. W tym dniu, w 1945 roku, żołnierze polscy zawiesili biało-czerwony sztandar na kolumnie Siegessäule w Berlinie w trakcie zdobywania tego miasta.
3 MAJA – upamiętnia wprowadzenie w Polsce Konstytucji. Ta ustawa zasadnicza zatwierdzona przez Sejm Czteroletni w roku 1791 była efektem pracy i zabiegów stronnictwa patriotycznego, które dążyło do zreformowania zmurszałego ustroju ówczesnej Rzeczypospolitej. Istniała nagląca potrzeba uzdrowienia Polski, wyciągnięcia jej z anarchii i uczynienia rządną. Reformy Sejmu i Konstytucja miały na celu wzmocnienie wewnętrzne kraju, przywrócenie jego dawnej świetności.
Głównymi autorami Ustawy Rządowej, bo taką nazwę nadano Konstytucji 3 Maja, byli: Stanisław August Poniatowski, Ignacy Potocki, Stanisław Małachowski, Hugo Kołłątaj.
 
Dziś proponuję Wam wykonanie kilku prac plastycznych, nawiązujących tematyką do obchodzonych świąt.
https://youtu.be/_LUXtKfpeYY – „Jak zrobić orła z talerzyka?”
https://youtu.be/6jWqLz6o1KM „Godło Polski – origami”
https://youtu.be/qhZ-hmgCFEE – „Flaga Polski”
 
Po wykonaniu pracy plastycznej zapraszam do obejrzenia kilku filmów edukacyjnych.
https://youtu.be/Xv7DNwMDoAM - „Polska moja Ojczyzna”
https://youtu.be/k-2SAGH1mMM - polskie symbole narodowe
https://youtu.be/0m_XlJasLC8 - „Polska moja Ojczyzna – bądź patriotą”
https://youtu.be/plug6OIrxRM – „Jesteśmy Polką i Polakiem”
 
Nie zapomnijcie umieścić w widocznym miejscy flagi, dla upamiętnienia ważnych wydarzeń dla Polski i Polaków. Wywieszając flagę musimy pamiętać, aby była czysta i wyprasowana oraz dobrze przymocowana, tak by nie uległa zerwaniu. Możecie wyeksponować również własnoręcznie wykonaną flagę.
 
Miłego świętowania.
Agnieszka Ryś - Zgardowska
Czytaj więcej o: Świetlicowe propozycje na dobry dzień

Świetlicowe propozycje na dobry dzień

2021-04-21
Eko recykling
Drodzy Uczniowie.
W tym tygodniu obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, a dokładnie 22 kwietnia. Jest to dzień, w którym każdy z nas powinien zatrzymać się na chwilę w pędzie codziennego życia i zastanowić nad tym, czy w odpowiedni sposób dba o naszą planetę. Nasze życie związane jest z eksploatacją planety, na której żyjemy. Często ludzie w sposób bezmyślny niszczą naturalne środowisko, zanieczyszczając ekosystem, doprowadzają do jego degradacji. W związku z tym celem Dnia Ziemi jest rozwijanie świadomości ludzi na całym w świecie w kierunku budowania właściwych postaw ekologicznych. Każdego dnia naszą planetę zalewają tony niepotrzebnych śmieci. Niektóre z nich można powtórnie wykorzystać do zupełnie innych celów, dając im kolejne przeznaczenie. Plastikowa butelka może być powtórnie przetworzona, a z jej włókien powstaną np. bluzy polarowe, namioty, plecaki, czy obuwie sportowe. Dlatego tak ważne jest segregowanie śmieci w domu i poza domem, aby uzyskać surowiec wtórny do ponownego przetwórstwa.
 
dzien ziemi
 
 
Zapraszam do obejrzenia filmu edukacyjnego pt.: „Podstawy ekologii dla dzieci – recykling”:
Czy wiecie, w jaki sposób można w domu wykorzystać niepotrzebne butelki plastikowe lub wytłaczanki po jajkach albo rolki po papierze? Możecie obejrzeć proponowane filmy instruktażowe i w domu wykonać własną ozdobę do pokoju.
 
„Doniczkowe koty”
„Jak zrobić samochód z rolki po papierze toaletowym”
„Jak zrobić myszkę z wytłoczki po jajkach?”
 
Pamiętajcie, dbajmy wspólnie o środowisko.
Życzę udanej zabawy.
Agnieszka Ryś-Zgardowska
Czytaj więcej o: Świetlicowe propozycje na dobry dzień

KONKURS KULINARNO FOTOGRAFICZNY "ZDROWIE NA TALERZU- ARTYSTYCZNE KANAPKI"

2021-04-20
Drodzy Uczniowie!
Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarno- fotograficznym "Zdrowie na talerzu- artystyczne kanapki"
 

plakat

 

regulamin

Częstochowa, ……………………..

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Wyrażam zgodę:

 

1.Na uczestnictwo mojego dziecka

 

…………………………….................................................................................................................

(imię i nazwisko)

 

w konkursie kulinarno- fotograficznym pod hasłem: „ Zdrowie na talerzu- Artystyczne Kanapki”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Częstochowie oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach wyłącznie organizacyjnych .

2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

3.Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

4. Wyrażam zgodę na udział pracy mojego dziecka w wystawie prac w celu promowania twórczości dziecięcej

………………………………………………..

(Czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego)

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.) informuję, że:

1.Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Waszyngtona 62

w Częstochowie, tel: 34 324-59-17. e-mail: sp14@edukacja.czestochowa.pl

2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem e-mail: ioded@sod.edu.pl lub nr tel.34 362 51 05.

3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody w celu organizacji i wzięcia udziału dziecka/ucznia w konkursie świątecznym pod hasłem: „ Ozdoba świąteczna”, zgodnie z regulaminem konkursu

5. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa lub na podstawie umowy zawartej przez Administratora danych.

6. Dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt.

7. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

8. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału dziecka/ucznia w konkursie.

Czytaj więcej o: KONKURS KULINARNO FOTOGRAFICZNY "ZDROWIE NA TALERZU- ARTYSTYCZNE KANAPKI"

Świetlicowe propozycje na dobry dzień

2021-04-15

Smacznie i zdrowo

kanapki

Drodzy Uczniowie.
Nie od dziś wiadomo, że zmysł wzroku odgrywa kluczową rolę w sztuce kulinarnej. Jemy to, co przyciąga nasz wzrok, jest kolorowe i estetycznie podane. Takie danie, sprawia wrażenie smaczniejszego i dlatego sięgamy po nie z lepszym apetytem. Kuchnia wcale nie musi być nudna, a te same potrawy mogą być przygotowane na różne, ciekawe i atrakcyjne dla oka, sposoby. Zachęcam Was do poeksperymentowania, pod czujnym okiem rodziców, podczas przygotowania wiosennych i zdrowych kanapek.
Do przygotowania zdrowych kanapek potrzebujemy:
✔ pieczywo pełnoziarniste (ciemne pieczywo)
✔ prawdziwe masło (unikaj szkodliwych tłuszczów, zawartych w zwykłych margarynach)
✔ nabiał (twarożek, jajka na twardo, ser żółty)
✔ warzywa: sałata, zielony ogórek, rzodkiewka, pomidor, szczypiorek, rukola, cebula, papryka
czerwona
✔ wędlina drobiowa
Przygotowując każde danie musimy pamiętać o kilku obowiązujących zasadach odpowiedniej kompozycji na talerzu.
1. Dobierz odpowiedni rozmiar talerza.
2. Zapomnij o symetrii - asymetryczne kształty są mile widziane i ciekawsze.
3. Nie bój się pustych przestrzeni na talerzach, to podkreśla ład i kompozycję (krawędź talerza zawsze powinna pozostać pusta).
4. Pamiętaj, aby nie przeciążyć talerza zbyt dużą porcją dania.
5. Staraj się mieszać elementy o ostrych i miękkich kształtach, duże i małe, ciemne i jasne. Kontrasty sprawią, że twój talerz będzie ciekawszy.
6. Możesz dodać kolorowe elementy dekoracyjne, np. pomidory świeże lub suszone, gałązki świeżych ziół, listek sałaty, cytrynę, pietruszkę. Pamiętaj, że dekoracja musi być jadalna!
7. Przy tym wszystkim zachowaj jednak jednolitość w wielkości poszczególnych porcji. W niektórych przypadkach można użyć sosu jako dekoracji – nie za dużo – delikatne kropeczki lub artystyczny bazgroł.
8. Kolory w daniu są również bardzo ważne, ponieważ podświadomie działają na nasze odczucia. Zielony uspokaja, czerwony oznacza pasję i emocje. Pamiętaj, aby mądrze i kreatywnie łączyć kolory elementów składowych dania.
 
✔ Do dzieła! Stwórz swoją kompozycję – przepysznego i atrakcyjnego dania!
 
„Kurs MasterChef” – filmy instruktażowe:
✔ „Wesołe kanapki z buźkami” - https://youtu.be/b08LUf6pAe0
✔ „5 kolorowych kanapek dla dzieci” - https://youtu.be/tNpS5IRaO4w
 
Smacznego!
Agnieszka Ryś-Zgardowska
Czytaj więcej o: Świetlicowe propozycje na dobry dzień

Świetlicowe propozycje na dobry dzień

2021-04-13
Magia dobrego jedzenia.
Drodzy Uczniowie.
W okresie wiosennym wypada wzmocnić naszą odporność, poprzez odpowiednie odżywianie się. Nowalijki wiosenne, jak: sałata, rzodkiewka, szczypiorek, rzodkiewka są cenną bombą witaminową, tak potrzebną nam w okresie wzmożonej zachorowalności. Każde z wiosennych warzyw zawiera zestaw cennych witamin i minerałów, których po zimie jesteśmy spragnieni. 
Co to jest zdrowe odżywianie? 
Zdrowe odżywianie to dostarczanie organizmowi wszystkich składników odżywczych, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania, czyli witamin i minerałów regulujących procesy chemiczne i czynności organizmu. Ma ono ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka. Niedobór składników odżywczych może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, a spożywanie nadmiernej ilości przetworzonych produktów, dieta uboga w witaminy czy drastyczne ograniczenie kalorii może wpływać na złe samopoczucie, a także rozregulować metabolizm.
 
JAK DBAĆ O ZDROWIE?
 
Spożywaj 5 posiłków w ciągu dnia, które w regularnych
odstępach czasu dostarczą ci odpowiednią ilość energii.
● Zapraszam do obejrzenia filmu edukacyjnego pt. „Piramida zdrowia” -
 
 piramida
 
Zasady zdrowego żywienia dzieci i młodzieży:
 
1. Staraj się być aktywny fizycznie min. 1 godzinę dziennie
2.Spożywaj dużą ilość warzyw i owoców.
3. Jedz codziennie produkty zbożowe, które dostarczą ci porcji energii
4. Pij 3-4 razy dziennie produkty nabiałowe (jogurty, kefiry, sery, mleko)
5. Jedz codziennie 2 porcje produktów z grupy: mięso, ryby, jaja, uwzględniając nasiona roślin strączkowych
6. Każdy posiłek powinien zawierać warzywa lub owoce
7. Ograniczaj spożywanie tłuszczów szczególnie zwierzęcych – unikaj fast foodów
8. Ograniczaj spożycie cukru, słodyczy, słodkich napojów – zastąp słodycze owocami
9. Ograniczaj spożycie słonych produktów
10. Pij codziennie odpowiednią ilość wody – 2 litry dziennie
 
Jak należy dbać o zdrowie? - Staś i Ola Wam odpowie.
Zapraszam do obejrzenia kilku filmów edukacyjnych.
 
Filmy:
✔ „Staś i Ola - zbilansowana dieta dziecka”- https://youtu.be/ltr6xhuHvO4
✔ „Staś i Ola – warzywa i owoce” - https://youtu.be/ZzYZFbO0CAY
✔ „Staś i Ola – woda i napoje” - https://youtu.be/6IFZKkybDOY
 
Dbajcie o zdrowie, odpowiednio odżywiając się.
Agnieszka Ryś-Zgardowska
Czytaj więcej o: Świetlicowe propozycje na dobry dzień

Świetlicowe propozycje na dobry dzień

2021-04-08
Aktywność fizyczna to podstawa!
 
af
 
Drodzy Uczniowie.
Podstawą każdej Piramidy Zdrowia jest aktywność fizyczna. W obecnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się, mamy niestety mniejsze szanse na spontaniczne zabawy, które aktywują ruch całego organizmu. Dlatego nie można zapomnieć o ćwiczeniach, gdyż skutki tego mogą być poważne. Brak częstego ruchu sprzyja częstym kontuzjom, spadkiem odporności, ogólnym zniechęceniem i zmęczeniem organizmu. Proponuję zaczynać dzień od krótkich i prostych ćwiczeń, które pomogą nam zadbać o kondycje. Pamiętajcie, że 30 minut aktywności ruchowej to podstawa zdrowia.
Zestaw ćwiczeń:
✔ rozciąganie mięśni: spróbuj wyciągnąć ręce, jak najdalej przed siebie, do góry i na boki, rozciągając się przy tym, niczym mały kotek.
✔ krążenia: 5 okrążeń głową w prawo i 5 okrążeń w lewo
✔ wymachy: 5 wymachów rękami w przód i w tył
✔ wykonaj: 10 skłonów, 10 przysiadów, 10 podskoków
✔ stajemy przodem do ściany, odpychamy się i klaszczemy przed sobą (12 powtórzeń)
✔ biegamy w szybkim tempie, w rytm ulubionej muzyki
✔ zwalniamy i maszerujemy w rytm spokojniejszej melodii
✔ ćwiczenia uspakajające: naśladujemy opadający liść na wietrze
 
Trening ruchowy dla aktywnych w domu:
Ćwiczenia z piłką w domu:
Zumba Kids „Elektronic song” – taniec dla aktywnych w domu:
 
 
W zdrowym ciele zdrowy duch,
to zapewni Wam tylko ruch!
Życzę miłej zabawy,
Agnieszka Ryś -Zgardowska
Czytaj więcej o: Świetlicowe propozycje na dobry dzień

Świetlicowe propozycje na dobry dzień

2021-03-30

Świąteczny baranek

BARANEK

 

 

Drodzy Uczniowie,
dziś proponuję Wam wykonanie postaci baranka, który jest jednym z najważniejszych symboli Wielkanocy. Niezależnie od tego, czy na stole pojawi się baranek z masła, baranek cukrowy czy czekoladowy, niesie nam określony przekaz. Znaczeniem nawiązuje do odkupienia i pokonania zła. Przede wszystkim baranek to metafora Chrystusa, przypominająca jego czystość, łagodność i posłuszeństwo.   Własnoręcznie wykonany baranek z pewnością będzie piękną ozdobą świątecznego stołu.
 
Potrzebne materiały:
  • kawałek tektury

  • klej, nożyczki, ołówek

  • taśma samoprzylepna

  • papierowy ręcznik

  • opakowanie po serku homogenizowanym

  • wykałaczka

  • kawałek czerwonej tasiemki lub bibuła

 
Zapraszam do obejrzenia filmu instruktażowego i do dzieła!
 
 
Po wykonaniu pracy plastycznej proponuję obejrzenie filmu animowanego z cyklu Księga Ksiąg, który przeniesie Was do Jerozolimy, około 33 roku. Wraz z Krzysiem, bohaterem filmu, będziecie mogli przypomnieć sobie historię, która przetrwała dwa tysiące lat.
 
odc. 11 pt. „On Zmartwychwstał”
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych,
składam Wszystkim najlepsze życzenia,
zdrowych i spokojnych świąt.
Agnieszka Ryś-Zgardowska
 

 

Czytaj więcej o: Świetlicowe propozycje na dobry dzień

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNEGO „MOJA OZDOBA WIELKANOCNA"- PRACA PRZESTRZENNA

2021-03-29

Dnia 25.03.2021 Zespół Artystyczny dokonał rozstrzygnięcia konkursu plastycznego. Na konkurs wpłyneło wiele ciekawych praz, z różnych kategori wiekowych. Podjęcie decyzji wcale nie było łatwe, gdyż nadesłane prace reprezentowały wysoki poziom artystyczny, nawiązywały do tradycji wielkanocnych, przyciągały uwagę bogactwem i różnorodnością elementów związanych ze świętami. Otrzymaliśmy prace, które przedstawiały kurczczki i zajączki wielkanocne, pisanki, koszyczki wielkanocne, baranki a także całe zagrody. Po burzliwych naradach Jury dokonało ostatecznego rozstrzygnięcia. Wyniki prezentują się następująco:

Kategoria klasy IV-VIII:

I miejsce- Wojciech Korytkowski kl. IVB,

Zuzanna Smużyńska kl. VA

II miejsce- Zofia Musiał kl. VIB,

Zofia Głowacka kl. VA

III miejsce- Amelia Małasiewicz kl. VIIA

Wyróżnienie- Wiktoria Bodziachowska kl. VIIB

 

KL4-8

Kategoria klasy I-III:

I miejsce- Michał Woch kl. IIB

II miejsce- Nikola Batorek kl. IIIB

III miejsce- Weronika Mrzewa kl. IIB

Wyróżnienia- Oliwia Gajlewicz kl. IA, Kamila Gołębiak kl. IA, Nadia Nowak kl.IIIA

 

Kategoria Przedszkola:

Nagroda główna- Pola Gawor lat 5 z Miejskiego Przedszkola nr 7.

KL1-3

 

WYRÓŻNIENIA

Po odbiór prac konkursowych zapraszamy od 29.03.2021 do 31.03.2021 w godzinach 8:00-13:00

 

Nagrody oraz dyplomy będą rozdawane po powrocie do stacjonarnego nauczania w szkole. Dokładne informacje zostaną przesłane laureatom poprzez dziennik elektorniczny.

 

Serdecznie dziękujemy za wspaniały odzew i gratulujemy laureatom wysokiego poziomu artystycznego. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

zdjęcie

Zespół Artystyczny SP 14.

 

Czytaj więcej o: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNEGO „MOJA OZDOBA WIELKANOCNA"- PRACA PRZESTRZENNA

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie