Jesteś tutaj: Start

Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

KOSZT OBIADÓW ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK WYNOSI 75,90zł

3,30zł- KOSZT JEDNEGO POSIŁKU

23- ILOŚĆ DNI W MIESIĄCU

Termin płatności 05.10.2018r.

pozostałe informacje w zakładkach: dożywianie, jadłospis;

jak również na tablicy ogłoszeń obok świetlicy i u intendenta.

Pasowanie na ucznia SP14

2018-10-12

„Umysły podobnie jak spadochrony funkcjonują prawidłowo, kiedy są otwarte”- Dzień Komisji Edukacji Narodowej w SP14. Świętujemy go ciesząc się, że po raz kolejny przyjęliśmy w nasze szkolne kręgi wspaniałych pierwszoklasistów. Kochani życzmy Wam samych sukcesów w naszej szkole i najlepszych wspomnień.

Występy pierwszych klas: p. E. Brodecka-Tomala, p. I. Przygodzka. Występ klasy IIb: p. D. Gruszka.

Życzenia dla nauczycieli

2018-10-12

Pomysłowy Samorząd Uczniowski :)

Dzień Latawca :)

2018-10-10

„Dmuchawce latawce wiatr...” przy bezwietrznej pogodzie i promieniach słońca uczciliśmy Dzień Latawca, który według naszego kalendarza świąt nietypowych przypada właśnie na 10 października.  Do tejże listy dołączamy także szczególne wydarzenie jakim jest podpisanie współpracy naszej szkoły z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA. Z okazji staropolskich tradycji jak świętować to w tańcu i przy obfito zastawionych stołach, które przygotowali nasi uczniowie podczas lekcji, jak również w domach poszerzając przy tym wiedzę na temat witamin, ich przyswajalności i występowania. Dziękujemy także rodzicom ( wiemy kto stoi za tymi pysznymi przepisami :)

2018-10-08

godz. 10.00 spotkanie w klasach

godz. 11.00 Akademia na sali gimnastycznej- przewidziane zakończenie około godz. 12.00

Świeto Latawca

2018-10-06

100 znanych i nieznanych

2018-10-06

To był niesamowity dzień! W niekonwencjonalny sposób SP14 świętowała 100-lecie Niepodległości. W formie happeningu prezentowano 100 znanych i nieznanych niepodległych. A jak było zobaczcie sami :)

Imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 14, Zespół Szkół Technicznych wraz z Zespołem Szkół im. Jana Kochanowskiego. Dziękujemy.

Festiwal sera w klasie IIIa

2018-10-04

Na naszym festiwalu gościły sery z różnych stron świata: włoskie, francuskie, szwajcarskie oraz polskie. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby zachęcić swoich odbiorców do zatopienia się w kremowych smakach swoich produktów. Uruchomili również dźwignię marketingu w postaci haseł reklamowych, wywieszek, a nawet gadżetów dołączanych do smakołyków. Festiwal został zakończony z pełnymi brzuchami i pamiątkowym zdjęciem, na którym wszyscy mówimy jak się już pewnie domyślacie... seeeeeeeeeeeeeeer :D

Młodzi czytelnicy

2018-10-01
28 września 2018 r. klasa IIa odwiedziła szkolną bibliotekę. Pani Agnieszka Janiszewska-Wypych opowiedziała wiele ciekawostek, a także przekazała dużo cennych informacji dotyczących funkcjonowania biblioteki, możliwości i zasad korzystania z jej zasobów. Na koniec każdy wypożyczył interesującą go książkę. Teraz można poznawać nowych bohaterów, ich przygody, ale też należy ćwiczyć technikę czytania.

Mistrzowie strike i spare

2018-09-28

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 5b wraz z wychowawczynią p. Barbarą Kaniuką odwiedzili kręgielnię. Zbijając kręgle świetnie radzili sobie z bilami o różnej masie. Wybuchy radości i chwile niepewności towarzyszyły grupom na każdym torze. Uczestnicy eskapady wykazali się kulturą osobistą, zgodnie współpracowali i podejmowali decyzje, liczyli, obmyślali strategię gry.

konsultacje

2018-09-28