BEZPŁATNE półkolonie letnie!

Rodzinne relacje na wakacje – Półkolonie

Drodzy Rodzice,

jeżeli aktualnie nie pracujecie, ale szukacie zatrudnienia lub pracujecie (wynagrodzenie minimalne tj.2600zł lub dochód na członka rodziny nie przekracza 528zł) i chcecie wartościowo zagospodarować czas swojemu dziecku podczas wakacji skorzystajcie z udziału w akcji „Rodzinne relacje na wakacje”.

W okresie 06.07.2020-17.07.2020 r. i 20.07.2020-31.07.2020 r.  planowane są turnusy zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zajęcia są nieodpłatne i odbywają się na terenie szkoły. Każdego dnia dziecko ma zapewnioną nie tylko opiekę i zabawę, ale także wodę oraz ciepły posiłek.

Aby skorzystać ze wsparcia należy mieszkać na terenie dzielnicy, w której znajduje się szkoła oraz wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Ważne jest, aby kandydat będący osobą bezrobotnązarejestrowaną w PUP Częstochowa dostarczył zaświadczenie z Urzędu Pracy potwierdzające status osoby bezrobotnej. Osoby pracujące, którego wysokość wynagrodzenia nie przekracza płacy minimalnej, powinny dostarczyć zaświadczenie potwierdzające od pracodawcy.

Liczba miejsc dla dzieci jest ograniczona. Wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane. Osoby zakwalifikowane, zostaną zaproszone na spotkanie podczas którego wypełnią deklarację uczestnictwa w projekcie.

e-mail szkoły: sp14@edukacja.czestochowa.pl. Wszelką pomocą z radością służą Panie: Ewa Tomala-Brodecka,  Beata Chruścińska, Anna Wujek.