Rok szkolny 2009/2010

  1. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne kompozycje" - K. Czerepak kl. II b 
  2. I miejsce w konkursie plastycznym z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Okładka książki o Janie   Matejce" - D. Cieniewicz kl. VI 
  3. I miejsce w IX Międzyszkolnych Mikołajkowych Zabawach z Matematyką "MIKI 2009" - reprezentacja uczniów klas IV a i IV b
  4. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Karta Świąteczna" - W. Rakus kl. III b
  5. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi - Pierwsza Gwiazdka" - K. Czerepak kl. II b  
  6. I miejsce w VII edycji konkursu "Europejscy Przyjaciele Sierotki Marysi" - A. Kowalczyk, A. Mularczyk, J. Tarnowska - kl. VI
  7. I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej o tematyce przyrodniczej "Cztery pory roku" - J. Tarnowska kl.VI
  8. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Karta Świąteczna Wielkanocna" - I. Rubik kl. III a
  9. I miejsce w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - P. Koniecka Oddział Przedszkolny   
  10. I miejsce w Miejskim Konkursie "BON TON dla najmłodszych" - P. Zarzycka, B. Garska, A. KitaOddział Przedszkolny 
  11. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Wielkanocna Techniką Komputerową" - M. KimlOddział Przedszkolny
  12. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jasna Góra w oczach dziecka"- Z. Kościuch kl. III b
  13. I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną o tematyce matematycznej "Różne sposoby zapisywania liczb" - K. Polański kl. VI
  14. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Barwny świat motyli" - O. Stefaniak kl. I a
  15. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiem, co jem" - N. Kurcab kl. II a 
  16. I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Miejskiej w mini piłce ręcznej dziewcząt
  17. I miejsce w Finale Rejonowym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt
  18. I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt
  19. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne kompozycje" - W. Rakus kl. III b 
  20. II miejsce w konkursie matematycznym z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Matejko w liczbach" - M. Wojnowska kl. V a, R. Tomala kl. V a, A. Kowalczyk kl. VI
  21. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim o Tematyce Bożonarodzeniowej - B. Garska Oddział Przedszkolny
  22. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Karta Świąteczna" - Z. Kuczera kl. II b 
  23. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi - Pierwsza Gwiazdka" - M. Krysińska kl. III b  
  24. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Palma Wielkanocna" - świetlica szkolna
  25. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Palma Wielkanocna" - Oddział Przedszkolny
  26. II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej o tematyce przyrodniczej "Cztery pory roku"- A. Kita Oddział Przedszkolny
  27. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - M. Krysińska kl. III b
  28. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiem, co jem" - A. Antosz kl. II a 
  29. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiem, co jem" - M. Strogulska kl. II a  
  30. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie"Karta Świąteczna Wielkanocna" - O. MarianowskaOddział Przedszkolny
  31. II miejsce w II Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych o Puchar Dyrektora SP Nr 14 w Częstochowie -Oddział Przedszkolny
  32. II miejsce w I międzyszkolnym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną o wybranym regionie Polski "Polska, jakiej nie znacie" - E Gęsiarz kl. V a
  33. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Recytacja) - A. Mularczyk kl. VI
  34. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Piosenka) - Z. Rynkiewicz kl. I b
  35. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Urok częstochowskich bram" - P. Kardas kl. III a
  36. II miejsce w Turnieju mini piłki ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Miejskiej
  37. II miejsce w Finale Wojewódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt
  38. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne kompozycje" - A. Mateiu kl. I b  
  39. III miejsce w III Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" - N. Jastrząbek kl. II b
  40. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim o Tematyce Bożonarodzeniowej - P. Zarzycka Oddział Przedszkolny 
  41. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Bożonarodzeniowa Techniką Komputerową" - A. Kita Oddział Przedszkolny
  42. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Kubusia Puchatka" - A. BenderOddział Przedszkolny  
  43. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi - Pierwsza Gwiazdka" - W. Rybiałek kl. III b   
  44. III miejsce w Konkursie Międzyszkolnym "Dokarmiamy ptaki" - M. Dobrakowska kl. I a  
  45. III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej o tematyce przyrodniczej "Cztery pory roku" - D. Cieniewicz kl. VI 
  46. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiem, co jem" - H. Mroczek Oddział Przedszkolny 
  47. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Wielkanocna Techniką Komputerową" - W. RoratOddział Przedszkolny
  48. III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Mama, tata, ja..." - Z. Rynkiewicz kl. I b 
  49. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Recytacja) - J. Tarnowska kl. VI 
  50. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Piosenka) - L. Głogowska kl. I b 
  51. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Recytacja) - N. Oziębała kl. I a
  52. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Urok częstochowskich bram" - B. Frączek kl. III a  
  53. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Urok częstochowskich bram" - M. Krysińska kl. III b                    
  54. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Koty małe i duże w miniaturze" - K. Gradzik kl. III b
  55. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Koty małe i duże w miniaturze" - J. Lizoń kl. II b
  56. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Koty małe i duże w miniaturze" - M. Kasprzak kl. III a
  57. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne kompozycje" - M. Krysińska kl. III b
  58. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi - Pierwsza Gwiazdka" - Z. Kościuch kl. III b 
  59. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi - Pierwsza Gwiazdka" - A. Puchała kl. I b 
  60. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi - Pierwsza Gwiazdka" - A. Czerepak Oddział Przedszkolny
  61. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie na kukiełkę "Moja ulubiona postać z bajki" w kat. kl. II - A. Antosz kl. II a
  62. Wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym"Latając ze słońcem"  "Pani Wiosna" - D. Turas kl. I
  63. Wyróżnienie w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - A. KitaOddział Przedszkolny   
  64. Wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym"Latając ze słońcem" - K. Kur kl. Va 
  65. Wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym"Latając ze słońcem" - J. Tarnowska kl. VI 
  66. Wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym"Latając ze słońcem" - D. Tylińska kl. IV a
  67. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jasna Góra w oczach dziecka" - K. Gradzik kl. III b  
  68. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Recytacja) - P. Nitecki kl. V b 
  69. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Recytacji (Recytacja) - O. Stefaniak kl. I a
  70. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Urok częstochowskich bram" - M. Kasprzak kl. III a
  71. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Barwny świat motyli" - N. Ozięba kl. I a                          
  72. I miejsce w szkolnym konkursie dla kl. II - III "Omnibus" - B. Frączek kl. III a 
  73. II miejsce w szkolnym konkursie dla kl. II - III "Omnibus" - W. Plaza kl. III b
  74. III miejsce w szkolnym konkursie dla kl. II - III "Omnibus" - M. Partyka kl. III a  
  75. I miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - D. Cieniewicz kl. VI
  76. I miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - J. Tarnowska kl. VI
  77. I miejsce w szkolnym konkursie języka niemieckiego - R. Tomala kl. V a
  78. I miejsce w szkolnym konkursie języka niemieckiego - M. Wojnowska kl. V a
  79. II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - J. Szweda kl. VI
  80. II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - M. Skibińska kl. V a
  81. II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - Ł. Sterna kl. VI
  82. Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - J. Polaczkiewicz kl. IV