Rok szkolny 2013/2014

Laureat ogólnopolskiego konkursu "Zachowaj trzeźwy umysł" - J. Piasecka kl. VI b

Laureat (10. m-ce) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS 2015 - A. Mróz kl. V a

Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia (14. m-ce) w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia 2015 - A. Puchała kl. VI b 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - O. Smug kl. II b 

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Rower przyszłości" (kat. kl. 1-2) - I. Borowik, K. Guc, A. Pilarski kl. II a

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Rower przyszłości" (kat. kl. 1-2) - P. Bojanowicz, B. Lipski, O. Mazur kl. II b

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Rower przyszłości" (kat. kl. 3-4) - K. Kołbasiuk, A. Pietrzak, M. Skrzesińska kl. III b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret mojego ulubionego nauczyciela" - N. Kucharska kl. I b

I miejsce w środowiskowym konkursie plastycznym "Jesień wokół nas" - K. Wierus kl. II b

I miejsce w VI edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Jan Paweł II - Patron Rodziny" w kat. kl. II - Z. Karnicka kl. II b

I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim wierszy Juliana Tuwima "Lokomotywą w świat" - W. Stachurski kl. I a

I miejsce Międzyszkolnym Konkursie "Kartka bożonarodzeniowa techniką komputerową" - C. Broniszewski kl. I a 

I miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - O. Guzik kl. I a

I miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - A. Pietrzak kl. III b 

I miejsce w kat. kl. IV-VI w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd "Hej kolęda, kolęda" - M. Hutny kl. VI b 

I miejsce w Międzyszkolnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym - S Szczepanik kl. V a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret babci i dziadka" - N. Kolebacz kl. I b 

I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej - M. Jagoda kl. III a

I miejsce w Konkursie Piosenki "The Voice of Soward"  (kat. kl. 1-3) - W. Jakubczak kl. II b 

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - piłka ręczna dziewcząt 

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - minipiłka ręczna dziewcząt - zawody rejonowe

I miejsce w Półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego - Minipiłka ręczna dziewcząt

I miejsce w powiatowym konkursie "Wielcy Polacy - Halina Poświatowska" - Sz. Żukowski kl. VI b 

I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Recepta Na Zdrowie" - A. Pietrzak kl. III b 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Raz na ludowo" - A. Pietrzak kl. III b 

I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - K. Kołbasiuk, A. Pietrzak kl. III b 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd - A. Pietrzak kl. III b 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Lokomotywą w świat" - A. Pietrzak kl. III b 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - D. Janik kl. II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - A. Mularczyk kl. I b

II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - papież, który został świętym" (kat. kl. 1-3) - A. Pietrzak kl. III b

II miejsce w konkursie o tematyce związanej z ochroną danych osobowych zorganizowanym w ramach realizacji V edycji Ogólnopolskiego Programu GIODO "Twoje dane - Twoja sprawa" pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy - A. Puchała kl. VI b

II miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - J. Żurek kl. III a 

II miejsce w Międzyszkolnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym - J. Piasecka kl. VI b 

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej - B. Waryś kl. III a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zabawa to podstawa" - N. Białas kl. II b 

II miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - M. Szczepański, W. Stachurski kl. I a 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka wielkanocna" - M. Bartczak kl. I a 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka wielkanocna techniką komputerową" - M. Szczepański kl. I a 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka wielkanocna techniką komputerową" - B. Waryś kl. I a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka wielkanocna" - M. Bartczak kl. I a 

II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Dziecko w poezji" - K. Płatek kl. V a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić" - W. Stachurski kl. I a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Legendy polskie" - M. Kalinowski, M. Skrzesińska, A. Spruch kl. III b 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - W. Jakubczak kl. II b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - A. Pilarski kl. II a 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret mojego ulubionego nauczyciela" - W. Kasprzycka kl. I b

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - papież, który został świętym" (kat. kl. 1-3) - M. Szewczyk kl. III b

III miejsce w środowiskowym konkursie plastycznym "Jesień wokół nas" - N. Białas kl. II b

III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima" - M. Sztuka kl. III b

III miejsce w VI edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Jan Paweł II - Patron Rodziny" w kat. kl. II - N. Czerwińska kl. II b

III miejsce w międzyszkolnym konkursie KOLĘD I PASTORAŁEK  - M. Szczepański kl. I a

III miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - M. Galińska kl. I b

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Inspiracja twórczością impresjonistów - malarstwo XIX wieku we Francji" - M. Kłyszewska kl. VI b

III miejsce w XIII Częstochowskim Konkursie Kultury i Pieśni Ludowej "Raz na ludowo" w kat. Sztuki Ludowej - W. Stachurski kl. I a

III miejsce w Międzyszkolnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym - A. Mateiu kl. VI b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret babci i dziadka" - Z. Piasecka kl. I b 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Zima wokół nas" - A. Pietrzak kl. III b 

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Pisanka wielkanocna" - M. Szewczyk kl. III b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka wielkanocna" - P. Horyłek kl. I a 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Kartka wielkanocna" - M. Sztuka kl. III b 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Damskie zajęcia" - Z. Michalak kl. I a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Damskie zajęcia" - A. Pietrzak kl. III b 

III miejsce w powiatowym konkursie "Wielcy Polacy - Halina Poświatowska" - A. Mateiu kl. VI b 

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić" - P. Gawrońska kl. III a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd - M. Szewczyk kl. III b 

Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - N. Białas kl. II b 

Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - W. Jakubczak kl. II b 

​Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - P. Karlak kl. II b 

​Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - A. Lipska kl. II b 

​Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - B. Lipski kl. II b

Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - Z. Piasecka kl. I b  

​Nagroda w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - J. Turas kl. II b 

​IV miejsce w minipiłce ręcznej dziewcząt - Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego

IV miejsce w konkursie "Dzieciaki Mleczaki=Mleczni Przyjaciele" - A. Mularczyk kl. I b 

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - P. Bojanowicz kl. II b 

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - Z. Karnicka kl. II b

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - W. Kasprzycka kl. I b  

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - M. Oziębała kl. II b 

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - W. Ścibich kl. I b 

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - K. Wierus kl. II b 

Wyróżnienie w X edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - M. Sośnicka kl. II b 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - I. Borowik kl. II a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Męskie zajęcia" - M. Oziębała kl. II b 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret mojego ulubionego nauczyciela" - M. Galińska kl. I b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret mojego ulubionego nauczyciela" - P. Małecka kl. I b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret mojego ulubionego nauczyciela" - A. Mularczyk kl. I b

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - papież, który został świętym" (kat. kl. 1-3) - M. Sztuka kl. III b

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Wiedzy o Mieście Częstochowa pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka w kategorii prac plastycznych dla klas I-III "Miejsca Częstochowy znane i mniej znane" - M. Sztuka kl. III b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zdrowie, zdrówko, zdróweczko" w kat. kl. II - A. Lipska kl. II b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zdrowie, zdrówko, zdróweczko" w kat. kl. III - O. Chmielarz kl. III b

Wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym "Przygoda z życia mojego psiego przyjaciela" (org. Filia nr 1 Biblioteki Publicznej) - Z. Piasecka kl. I b

Wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima" - W. Stachurski kl. I a

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Ortograficznym o "Puchar Królewny Ortografki" w kat. wiek kl. 1-3 - M. Dymek kl. III b 

Wyróżnienie w konkursie o tematyce związanej z ochroną danych osobowych zorganizowanym w ramach realizacji V edycji Ogólnopolskiego Programu GIODO "Twoje dane - Twoja sprawa" pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy - L. Głogowska kl. VI b 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka bożonarodzeniowa techniką komputerową" - W. Stachurski kl. I a 

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - Ł. Adamus kl. V a

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - Sz. Łysoń kl. I a

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - P. Horyłek kl. I a

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - M. Kruk kl. I a

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - M. Puchalska kl. II a

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - pod hasłem "Pierwsza Gwiazdka" - B. Waryś kl. III a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ilustracja do książki" - K. Kościuch kl. V b 

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Inspiracja twórczością impresjonistów - malarstwo XIX wieku we Francji" - N. Oziębała kl. VI b

Wyróżnienie w III Miejsim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - W. Ścibich kl. I b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka wielkanocna" - Z. Kowalewska kl. I a 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Opowieści z dreszczykiem" - A. Mróz kl. V a

Wyróżnienie w Powiatowym Konkurs​ie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić" - M. Jagoda kl. III a

Wyróżnienie w Powiatowym Konkurs​ie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić" - M. Szewczyk kl. III b

Wyróżnienie w Powiatowym Konkurs​ie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić" - B. Waryś kl. III a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Kartka wielkanocna" - M. Skrzesińska kl. III b 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zajęcia sportowe w sztuce" - M. Skrzesińska kl. III b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Mała olimpiada matematyczna" - M. Kalinowski kl. III b 

Wyróżnienie w XIII edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego "Dyktuś" - M. Dymek kl. III b 

Dyplom dla SP 14 za udział w integracyjnym turnieju gry w kręgle

Szkolny konkurs "HALLOWEEN PUMPKIN":

I miejsce - M. Rajski kl. II a

II miejsce - M. Bożek kl. II a

Wyróżnienie - D. Janik kl.II a

Szkolny Konkurs Recytatorski dla kl. I-III "Te, co skaczą i fruwają...":

I miejsce - A. Pietrzak kl. III b 

II miejsce - J. Żurek kl. III a 

III miejsce - Z. Michalak kl. I a