rekrutacja
Jesteś tutaj: Start / Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021

mgr Magdalena Krzemińska                   - dyrektor szkoły

mgr Anna Tukaj-Jarosz                           - wicedyrektor, nauczyciel biologii i chemii

 

mgr Charciarek Ewa                                - biblioteka szkolna, jęz. niemiecki (wych. kl. 6b)

mgr Chruścińska Beata                           - edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 2b)

mgr Długosz Justyna                               - wychowanie fizyczne (wych. kl. 4a)

mgr Duś Iwona                                        - język polski (wych. klasy 4b)     

mgr Goliszek Beata                                  - pedagog szkolny, DZ

mgr Gruszka Dorota                                 - edukacje wczesnoszkolna (wych. kl. 1b)

mgr Gwardecki Tomasz                           - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Hodura Piotr                                      - geografia, edukacja dla bezpieczeństwa 

mgr Janiszewska-Wypych Agnieszka     - biblioteka, język polski (wych. kl. 6a)

mgr s. Janus Bernadetta                           - religia

mgr Jura Ireneusz                                    - historia, wychowanie fizyczne, WOS

mgr Kaniuka Barbara                               - matematyka (wych. kl. 7b)

mgr Kierpiec-Furmańska Marta              - język polski (wych. kl. 8b)

mgr Klimczak Przemysław                       - wychowanie fizyczne (wych. kl. 7a)

mgr Kocik Marlena                                    - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Łękawa Elżbieta                                - edukacje wczesnoszkolna, (wych. kl. 1a)

mgr Matysiak Urszula                               - religia

mgr Morawiec Małgorzata                       - matematyka

mgr Mucha Katarzyna                               - świetlica, zajęcia rozwijające kreatywność 

mgr Perełka Radosław                              - informatyka

mgr Przygodzka Iwona                             - edukacja wczesnoszkolna (wych. kl.3a)

mgr Rospondek Elżbieta                           - edukacje wczesnoszkolna (wych. kl. 2a)

mgr Rudolf Jacek                                       - informatyka

mgr Ryś-Zgardowska Agnieszka              - wychowawca świetlicy

mgr Rządkowska Monika                          - język angielski

mgr Sadowska Joanna                              - język angielski 

mgr Sołtysik Paweł                                   - muzyka

mgr Ślęzak Katarzyna                               - biologia, przyroda, technika (wych. kl. 8a)

mgr Tomala-Brodecka Ewa                       - edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 3b)

mgr Wujek Anna                                        - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, DZ           

mgr Woszczyna Emilia                               - plastyka, wych. świetlicy

mgr Zmarzlik-Owczarek  Magdalena       - matematyka, fizyka (wych. kl. 5a)