Jesteś tutaj: Start / Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2018/2019

mgr Magdalena Krzemińska                   - dyrektor szkoły

dr    Artur Kita                                       - wicedyrektor, nauczyciel historii

mgr Charciarek Ewa                                - biblioteka szkolna, jęz. niemiecki, (wych. kl. 4b)

mgr Cpałka Jolanta                                 - zajęcie rewalidacyjne

mgr Długosz Justyna                               - wychowanie fizyczne

mgr Duś Iwona                                        - język polski, (wych. klasy 7a)

mgr Goliszek Beata                                  - pedagog szkolny

mgr Gruszka Dorota                                 - edukacje wczesnoszkolna, (wych. kl. 2b)

mgr Gwardecki Tomasz                           - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Hodura Piotr                                      - geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Janiszewska-Wypych Agnieszka     - biblioteka, język polski, (wych. kl. 4a)

s. Janus Bernadetta                                  - religia

mgr Jura Ireneusz                                    - historia, wychowanie fizyczne, WOS

mgr Kaniuka Barbara                               - matematyka, (wych. kl.5b)

mgr Kierpiec-Furmańska Marta               - język polski, (wych. kl. 6b)

mgr Klecha Marek                                     - matematyka

mgr Klimczak Przemysław                       - wychowanie fizyczne, (wych. kl. 5a)

mgr Kocik Marlena                                    - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Kukuła Małgorzata                            - muzyka

mgr Kuśmirek Aleksandra                        - WDŻ

mgr Łękawa Elżbieta                                - edukacje wczesnoszkolna, (wych. kl. 2a)

mgr Maślana Renata                                 - zajęcia rewalidacyjne

mgr Matysiak Urszula                               - religia

mgr Perełka Radosław                              - informatyka

mgr Przygodzka Iwona                             - edukacja wczesnoszkolna (wych. kl.1a)

mgr Rospondek Elżbieta                           - edukacje wczesnoszkolna (wych. kl. 3)

mgr Ryś Agnieszka                                    - wychowawca świetlicy

mgr Rządkowska Monika                          - język angielski, (wych. kl. 7b)

mgr Sadowska Joanna                              - język angielski, (wych. kl. 8a)

mgr Ślęzak Katarzyna                               - biologia, przyroda, technika, (wych. kl. 6a)

mgr Tomala-Brodecka Ewa                       - edukacja wczesnoszkolna, (wych. kl.1b)

mgr Tukaj-Jarosz Anna                             - biologia, chemia

mgr Wujek Anna                                        - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Woszczyna Emilia                               - plastyka, technika, zajęcia komputerowe, informatyka

mgr Zmarzlik-Owczarek  Magdalena        - matematyka, fizyka (wych. kl. 8b)