Jesteś tutaj: Start / Osiągnięcia

Osiągnięcia

Artykuły

Rok szkolny 2017/2018

2018-01-25

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

                 PAŹDZIERNIK 

DZIEŃ

   

23

 

 

25

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny JESIEŃ PEŁNA KOLORÓW.

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny WESOŁA DYNIA.

 

II Wojewódzki Konkurs 

KSIĄŻKA I INFORMACJA W ERZE MEDIÓW CYFROWYCH.

 

Szkolny konkurs fotograficzny Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY.

Miłosz Kuroń (2) – II m.

Zuzanna Smużyńska (2) – III m.

 

Alicja Gomułka (1b) – II m.

 

 

Joanna Wrześniewska (7a) – wyr.

 

 

Nadia Rybiałek (2) – I m.

 

 

 

LISTOPAD

 

6

 

 

15

 

 

20

 

 

 

 

22

 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

28

 

 

28

Szkolny konkurs na najciekawsze przebranie W KRAINIE BAJEK.

 

I Międzyszkolny Konkurs JESIEŃ FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI MALOWANA.

 

X Międzyszkolny Konkurs GŁÓWKA PRACUJE.

 

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny JESIENNE INSPIRACJE.

 

 

Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej WSZYSTKIE BARWY JESIENI.

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny ZABAWY Z MISIEM.

 

Szkolny konkurs 

MISIOWY KONKURS.

 

Szkolny konkurs na najbardziej „Misiową klasę”.

 

Szkolny konkurs SYMBOLE PRZYRODNICZE POLSKI w ramach projektu LISTOPAD MIESIĄCEM PATRIOTYZMU.

 

Dyktando Niepodległościowe

PO POLSKU O HISTORII (konkurs wojewódzki).

 

 

Powiatowy konkurs literacko – plastyczny INTERNET W NASZEJ SZKOLE NIE JEST NICZYM ZŁYM, LECZ MĄDRZE TRZEBA OBCHODZIĆ SIĘ Z NIM.

Borys Piętka (1b) – I m.

 

Weronika Ścibich (4b) – I m.

Piotr Horyłek (4a) – III m.

 

Zuzanna Smużyńska (2) – III m.

Oliwia Ścibich (2) – III m.

Nadia Rybiałek (2) – III m.

 

Alicja Gomuła (1b) – II m.

 

 

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Adam Jelonek (1b) – II m.

Gabriela Chmielarz (1b) – III m.

Marcel Horyłek (1a) – III m.

Szymon Zawadzki (a) – wyr.

 

Martyna Małecka (1b) – II m.

 

Tomasz Żurek (2) – I m.

Adam Jelonek (1b) – II m.

 

Klasa 1b – I m.

 

 

Klasa 2 – II m.

 

 

Joanna Wrześniewska (7a) – finalista

Wojciech Serwusik (7a) – finalista

 

 

Martyna Galińska (4b) – wyr.

 

 

 

GRUDZIEŃ

 

8

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

XVI Międzyszkolne Mikołajkowe

Zabawy z Matematyką miki 2017.

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny CHOINKA PEŁNA CUDÓW - kartka świąteczna, ozdoba świąteczna.

 

 

Konkurs plastyczny klas I-III OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO zorganizowany przez UM i ZHP ramach akcji Sprzątanie Świata.

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny

MOJE ULUBIONE ZWIERZĘTA.

 

 

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bombka świąteczna”.

 

Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Bożonarodzeniowy – Ozdoba Świąteczna.

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny

W OCZEKIWANIU NA PIERWSZĄ GWIAZDKĘ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejski konkurs OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO zorg. Przez UM i KH ZHP w ramach akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA.

 

 

Powiatowy konkurs plastyczno – komputerowy KARTKA BOŻONARODZENIOWA.

 

Miejsko – Powiatowy Konkurs recytatorski Z TUWIMEM ZA PAN BRAT.

 

Drużynowo III m. - Wojciech Stachurski, Maja Kruk, Igor Kłosek, Weronika Ścibich

 

Emilia Kowalewska (3a) – I m.

 

 

Karolina Całus – I m.

Jakub Myśliwiec – II m.

Oskar Mazur (5b) – II m.

Marcel Choryłek – wyr.

 

Nikola Krzemińska (3a) – I m.

Marcel Horyłek (1a) – I m.

Szymon Zawadzki (1a) – II m.

Krzysztof Anysz (3a) – II m.

 

Patrycja Stala (3a) – III m

 

Nikola Arkuszewska (3a) – I m.

Emilia Kowalewska (3a) – III m.

 

Maciej Korytkowski (7b) – I m.

Oliwia Ścibich (2) – II m.

Piotr Horyłek (4a) – II m.

Marcel Horyłek (1a) – III m.

Julita Jałyńska (1b) – III m.

Alicja Gomuła (1b) – wyr.

Alicja Golisz (1b) – wyr.

Szymon Zawadzki (1a) – wyr.

Krzysztof Zawadzki (4a) – wyr.

Emilia Kowalewska (3a) – wyr.

 

Karolina Całus (1a) – I m.

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Marcel Horyłek (1a) – wyr.

Szymon Zawadzki (1a) – III m.

 

 

Weronika Jakubczak (5b) – wyr.

 

 

                     STYCZEŃ

 

 

 

22

 

 

 

 

 

22

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK.

 

Szkolny konkurs na najlepszą sentencję dotyczącą przyjaźni:

 

 

 

 

Szkolny konkurs plastyczny „Czym jest dla mnie przyjaźń?”

Weronika Ścibich (4b) – wynik ponad 75%

 

Michał Sztuka (3b)- I m.

Zuzanna Piasecka (4b)- II m.

Nina Szymczyk (Ib)- III m.

 

Olga Chmielarz (VIb), Zuzanna Pisaceka (4b)- I m.

Krzysztof Zawadzki (4a)-II m.

Szymon Zawadzki (Ia)- III m.

 

 

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

2016-08-30

I miejsce w konkursie ortograficznym "Arcydzieła Mistrza Jana" z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 - J. Wrześniewska kl. VI a

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwy jesieni"  - O. Kauf kl. II a

I miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - O. Kauf kl. II a

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe" - O. Marek kl. III b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Jak razem z mamą dbam o środowisko" - N. Krzemińska kl. II a

I miejsce w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" - B. Waryś kl. V a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - J. Kubera kl. I

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - F. Sadlej kl. I

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - C. Broniszewski kl. III a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - Z. Michalak kl. III a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - M. Szczepański kl. III a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" – K. Anysz kl. II a

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody" - W. Korytkowski kl. I

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody" - Z. Smużyńska kl.

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody"

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na świąteczną nutę” – W. Jakubczak kl. IV b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka” –N. Arkuszewska kl. II a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - Z. Piasecka kl. III b

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - K. Teleszyńska kl. II a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - M. Bożek kl. VI a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  -J. Wiśniewska kl. VI a

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Muzyce Rockowej - P. Bojanowicz kl. IV b, J. Głogowska kl. IV b, M. Kalinowski kl. V b

II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Kartka bożonarodzeniowa" - P. Małecka kl. III b

II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe" - Z. Piasecka kl. III b

II miejsce w II Powiatowym Konkursie Czytelniczym "W świecie Edmunda Niziurskiego" - M. Sośnicka kl. IV b, M. Kalinowski kl. V b, J. Wrześniewska kl. VI a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Jak razem z mamą dbam o środowisko" - K. Teleszyńska kl. II a

II miejsce w V Miejskim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - Z. Michalak i W. Stachurski kl. III a

II miejsce w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" - M. Skrzesińska kl. V b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym kl. I – III – Z. Smużyńska kl. I, J. Gerasch kl. II b, J. Damboń kl. III b, M. Galińska kl. III b

II miejsce w IX Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Jestem Bezpieczny” - Z. Smużyńska kl. I, J. Gerasch kl. II b, S. Kicińska kl. II b, M. Galińska kl. III b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – W. Jakubczak kl. IV b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ‘Mój ulubiony sportowiec” – K. Anysz kl. II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka” – O. Sadlej kl. II a

III miejsce w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwałki" - M. Siwek-Kita kl. II b

III miejsce w konkursie plastycznym „Moja rodzina daje mi moc” – W. Grabiec kl. VI b

III miejsce w konkursie matematycznym "Matejko w liczbach" z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 – M. Kotynia kl. VI b, A. Orłowska kl. VI a, P. Zawisza kl. VI a

III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej – M. Siwek-Kita kl. II b

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Pierwsza Gwiazdka” – P. Małecka kl. III b

III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe" – I. Kłosek kl. III b

III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Częstochowie – A. Orłowska kl. VI a, J. Wrześniewska kl. VI a, P. Zawisza kl. VI a

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody" – O. Ścibich kl. I

Wyróżnienie  w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwałki" - . Kardas  kl. II b

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Origami „Kwiaty dla nauczycieli" – M. Krzyżanowski kl. II b

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Origami „Kwiaty dla nauczycieli" – W. Ścibich kl. III b

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - M. Chruścińska kl. II b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja bezpieczna droga do szkoły” – O. Kauf kl. II a

Wyróżnienie w XIV Międzyszkolnej Małej Olimpiadzie Matematycznej – K. Zawadzki kl. III a

Wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" – O. Kauf i K. Teleszyńska kl. II a

Wyróznienie w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" - M. Sztuka kl. V b

Wyróżnienie w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" – J. Wrześniewska kl. VI a

7 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT – J. Gerasch kl. II b

11 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT – P. Bojanowicz kl. IV b

17 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT – A. Mucha kl. III a

 

Szkolny konkurs „Misiowa zakładka do książki”:

I miejsce – Z. Smużyńska kl. I

II miejsce – Z. Głowacka kl. I

II miejsce – A. Niźnik kl. III a

II miejsce - W. Stachurski kl. III a

III miejsce – M. Galińska kl. III b

III miejsce – Z. Musiał kl. II b

 

Szkolny konkurs matematyczny „Sudoku”:

II miejsce – M. Kruk kl. III a

 

Szkolny konkurs recytatorski dla kl. I – III „Grunt to rodzinka”:

I miejsce – J. Kubera kl. I

II miejsce – K. Teleszyńska kl. II a

III miejsce – K. Anysz kl. II a

 

Szkolny konkurs  „Mistrz ortografii kl. III”:

Mistrz ortografii – Z. Michalak kl. III a

Wicemistrz ortografii – M. Szczepański kl. III a

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

2016-10-31

Rok szkolny 2014/2015

2016-11-03

Rok szkolny 2013/2014

2016-10-31

Rok szkolny 2012/2013

2016-11-03

Rok szkolny 2011/2012

2016-11-03

Rok szkolny 2010/2011

2016-11-03

Rok szkolny 2009/2010

2016-11-03

Rok szkolny 2008/2009

2016-11-03