Jesteś tutaj: Start / Podręczniki

Podręczniki

 


 


 

Artykuły

LISTA PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 do pobrania w załączniku

2020-09-03

Odbiór książek kl. 1-7!

2020-06-02

    Uwaga wszyscy uczniowie klas 1-7 !!!

 

Odbiór wypożyczonych uczniom podręczników i książek z biblioteki szkolnej

odbędzie się w sierpniu i wrześniu 2020 r. w terminach

od 24 sierpnia do 4 września

                                                       Wasze „bibliotekarki”

 

Czytaj więcej o: Odbiór książek kl. 1-7!

Podręczniki szkolne - informacja dla ósmoklasistów

2020-05-18

W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 w Polsce i wynikającymi z niej zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa Śląskiego i Głównego Inspektora Sanitarnego informujemy, że w trosce o życie i zdrowie uczniów i pracowników szkoły, książki mają podlegać trzydniowej kwarantannie.

Posiłkując się powyższymi przepisami przypominamy, że oddawane książki i podręczniki muszą być przynoszone w plastikowych reklamówkach lub szczelnych plastikowych workach, opatrzone naklejką z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz nazwą oddziału klasowego, nalepionego w widocznym miejscu na opakowaniu.

Każdy uczeń ma posiadać taśmę klejącą, którą osobiście zaklei przyniesioną przez siebie paczkę, po uprzednim okazaniu bibliotekarzowi kompletności zestawu. Niepełne komplety podręczników nie będą przyjmowane. Bardzo proszę zatroszczyć się o odpowiedzialne przygotowanie zestawu do zwrotu, aby usprawnić procedury i nie wprowadzać niepotrzebnych komplikacji.

Przypominamy o niegromadzeniu się młodzieży przed budynkiem szkolnym w dniu zwrotu podręczników i przychodzeniu w odpowiednio wyznaczonym terminie czasowym; (co 10 min.) co pozwoli zachować należyte bezpieczeństwo nas wszystkich.

W dniu 10 czerwca 2020r. (środa) wszyscy uczniowie są bezwzględnie zobowiązani do dostarczenia i zwrotu podręczników szkolnych w komplecie (12 szt.) oraz wypożyczonych książek do szkoły w nieprzekraczalnym terminie według podanych poniżej indywidualnych godzin oddawania książek zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz o zachowaniu należytego bezpieczeństwa i zasad higieny w czasie trwania epidemii COVID-19 oraz mając na względzie ochronę uczniów i pracowników szkoły.

↓↓↓

 

Czytaj więcej o: Podręczniki szkolne - informacja dla ósmoklasistów