Jesteś tutaj: Start

Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

42,90zł- KOSZT OBIADÓW W CZERWCU

3,30zł- koszt jednego posiłku

13- ilość dni w miesiącu

pozostałe informacje w zakładkach: dożywianie, jadłospis,

jak również na tablicy ogłoszeń obok świetlicy i u intendenta.

"Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić"

2018-05-18

Nadszedł czas na podsumowanie wyczekiwanych wyników III Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. „Miejsca w Polsce, które warto odwiedzić”. Podczas burzliwych narad wyłoniono wielu zwycięzców i wyróżnionych uczniów z całego powiatu. W czasie podsumowania jury w składzie p. Katarzyna Korytkowska (plastyk, autorka obrazów i prac malarskich) p. Wiesława Pchałek (kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży w Bibliotece Publicznej) podkreślało atuty dziecięcego artyzmu: mnogość wykorzystanych technik, estetykę prac jak również ich pomysłowość. Występ uświetnili nasi wspaniali uczniowie z klasy: Ia, IIa i IIIa, którzy tym razem tańczyli, śpiewali i grali na instrumentach muzycznych.

muzyka & plastyka

2018-05-16

Z okazji Święta Polskiej Muzyki i Plastyki postanowiliśmy po raz kolejny oddać się muzycznym impresjom. Tym razem do utworu „Akwarium” Camille Saint-Saens. Sami zobaczcie efekty naszej pracy ;)

biżuteria ;)

2018-05-16

Mali projektanci ze szkolnej świetlicy tworzyli dziś bransoletki i naszyjniki w klasycznych kolorach. Tego rodzaju wytwory przypadły do gustu nie tylko dziewczynom ;) Być  może w przyszłości to właśnie oni zapiszą się jako kolejne pokolenia haute couture.

DZIEŃ TAŃCA- MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY !!!

2018-05-15

Pod przewodnictwem Pani Dyrektor Magdaleny Krzemińskiej około 800 osób zagościło na Placu Biegańskiego, by razem z nami uczcić dwa z nietypowych świąt przypadających na 15 maja, czyli Dzień Tańca i Międzynarodowy Dzień Rodziny. Dzięki Waszej obecności mogliśmy jeszcze pełniej i mocniej zaznaczyć istotę oraz znaczenie rodziny i jej ważnych funkcji w społeczeństwie. Dziękujemy za obecność mamy nadzieję, że taneczna integracja pozwoli nam i wszystkim uczestnikom dalej tworzyć klasowe i szkolne rodziny.

"Dyktuś",czyli jak dzielnie stawiać czoła naszej ortografii?

2018-05-14

Jeśli dyktanda nie są Waszą mocną stroną z pomocą przychodzą dwaj uczniowie z klasy IIIa i IIIb, którzy spróbowali swoich sił w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III szkół podstawowych "Dyktuś". Autorzy najlepszych prac otrzymują tytuł Mistrza i Wicemistrza Ortografii. Trzymamy za Was kciuki chłopcy ;)

Lekcja języka polskiego inaczej...

2018-05-11

Inscenizacja ballady pt. "Pani Twardowska" A. Mickiewicza w klasie IVb.

DZIEŃ TAŃCA

2018-05-11

kiedy? 15.05.18r.

gdzie? PLAC BIEGAŃSKIEGO,

o której? GODZ. 12.00

Integracja w innym wymiarze :)

W naszej pamięci

2018-05-10

Nasi uczniowie brali udział w uroczystości upamiętniającej rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie - Plac Pamięci Narodowej.

"Komiksowe życie rodzinne"

2018-05-10

Uczniowie klasy 4b zakończyli udział w projekcie „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”.

2018-05-09

W roku szkolnym 2017/2018 wraz z wychowawczynią p. Barbarą Kaniuką brali udział w comiesięcznych spotkaniach w Kinie Studyjnym OKF ILUZJA. W ramach zajęć uczestniczyli w warsztatach i oglądali filmy. Umożliwiło to uczestnikom zarówno poznanie klasyki kina jak i twórczości współczesnej, rozwinęło ich wrażliwość i przygotowało do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą. Projekt został objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.