Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

III Forum Akademii Bezpiecznego Dzieciaka pt. "Substancje niebezpieczne pod kontrolą".

2018-03-19
Powiększ zdjęcie

15 marca 2018 roku w Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyło się III Forum Akademii Bezpiecznego Dzieciaka pt. "Substancje niebezpieczne pod kontrolą". Pomysłodawcami i organizatorami spotkania był Instytut Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa. Uczniowie klas I B i III B wraz z wychowawcami p. Ewą Tomala- Brodecką i p. Dorotą Gruszka wzięli udział w tym spotkaniu- dyskutowali o substancjach chemicznych zagrażających zdrowiu i życiu dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej o: III Forum Akademii Bezpiecznego Dzieciaka pt. "Substancje niebezpieczne pod kontrolą".

III miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym Wiosenne łamigłówki dla ciała i główki ;)

2018-03-19
Powiększ zdjęcie

Uczennice klasy drugiej SP 14 - Julia Kubera i Zuzanna Smużyńska zdobyły III miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym Wiosenne łamigłówki dla ciała i główki, organizowanym przez SP 52. Dziewczynki zaprezentowały wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiska społeczno - przyrodniczego oraz świetną kondycję fizyczną. Gratulujemy!!!

Czytaj więcej o: III miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym Wiosenne łamigłówki dla ciała i główki ;)

nowe trendy podyktowane Marszałkiem Piłsudskim!

2018-03-19
Powiększ zdjęcie

Imieniny Marszałka zostały uczczone i z pewnością zostaną zapamiętane przez wszystkich uczniów, w końcu dzień bez pytania nie zdarza się tak często. Przy okazji składamy życzenia wszystkim, którzy dziś świętują swoje imieniny i niekoniecznie noszą wąsy ;)

Czytaj więcej o: nowe trendy podyktowane Marszałkiem Piłsudskim!