Weż udziału w konkursie MINECRAFT!

Zapraszamy uczniów częstochowskich szkół ponadpodstawowych oraz uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu miasta Częstochowy i całego Subregionu Północnego Województwa Śląskiego do wybudowania swojej szkoły marzeń w MINECRAFT! Regulamin i formularz będą dostępne na stronie: www.zawodowaczestochowa.pl - czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Oto link do zaproszenia:

Zabawa i konkurs będą także okazją do zapoznania się z ofertą częstochowskich szkół technicznych i branżowych, a cały projekt promuje piosenka nagrana przez rapera pochodzącego z Częstochowy – Piotrka „Dzikera” Chrząstka:

W imieniu Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka zapraszam młodzież do udziału w konkursie MINECRAFT i do zapoznania się z ofertą częstochowskich szkół technicznych i branżowych: