Rok szkolny 2008/2009

  1. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" - N. Kurcab kl. I a   
  2. I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Rzucanki Chłopców kl. III - IV   
  3. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idzie jesień" - Z. Kościuch kl. IIb
  4. I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji" - Emilia Florczyk kl. IIIa 
  5. I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyjaciele Jezusa" - M. Strogulska kl. I a  
  6. I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku" - M. Strogulska kl. I a   
  7. I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - K. Czerepak kl. I b
  8. I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - E. Gołda kl. I b
  9. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Częstochowy" - D. Jędrzejczak kl. I a 
  10. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą maskę karnawałową - N. Jastrząbek kl. I b 
  11. I miejsce w II Festiwalu Piosenki Europejskiej - piosenka niemiecka (zasięg międzyszkolny) - N. Bajor kl. VI a 
  12. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "W świecie Alulandii"
  13. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wesoły portret mojego nauczyciela" - M. Kasprzak kl. II a  
  14. I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W poszukiwaniu wiosny" - S. Długosz kl. III b 
  15. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - I. Orlikowska kl. III a 
  16. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wokół Świąt Wielkanocnych" - M. Rudnik kl. III b
  17. I miejsce w VII Przeglądzie Teatrzyków "Malucha" - SP 14 
  18. I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat bajki i baśni" - "W świecie wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy" - N. Kurcab kl. I a 
  19. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele"   -   N. Zabielska kl. 0
  20. II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idzie jesień" - J. Bąk kl. III a
  21. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idzie jesień" - L. Tyrka kl. I b
  22. II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji" - Wiktoria Oziębała kl. IIIa
  23. II miejsce w międzyszkolnym dyktandzie z języka niemieckiego "Die Kinderheit von Matejko" (Dzień Patrona Gimnazjum 12) - M. Dziagacz kl. VI a
  24. II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - M. Fojtar kl. I b
  25. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi. Pierwsza gwiazdka." - J. Piasecka kl. 0
  26. II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą maskę karnawałową - I. Orlikowska kl. III a 
  27. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka Walentynkowa" - K. Wręczycki kl. III a 
  28. II miejsce w II Festiwalu Piosenki Europejskiej - piosenka angielska (zasięg międzyszkolny) - M Gronert kl. VI a
  29. II miejsce w II Szkolnym Konkursie kl. II "Pięknie czytamy" - P. Kardas kl. II a
  30. II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W poszukiwaniu wiosny" - A. Marianowska kl. III a
  31. II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W poszukiwaniu wiosny" - K. Makles kl. I b
  32. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Na Najładniejszą Kartkę Wielkanocną - N. Kurcab kl. I a
  33. II miejsce w II Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "A las śpiewa, a las szumi" - K. Jaroń kl. VI a 
  34. II miejsce w VIII Częstochowskich Spotkaniach z Piosenką "Kolorowy mikrofon" - K. Kurp kl. III b
  35. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - Z. Kostecka kl. I a 
  36. II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat bajki i baśni" - "W świecie wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy" - W. Rakus kl. II b
  37. II miejsce w IV Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - P. Kalecińska kl. 0
  38. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" -    K. Gradzik kl. II b
  39. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idzie jesień" - I. Rubik kl. II a
  40. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców
  41. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 
  42. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Rzucanki Siatkarskiej Dziewcząt 
  43. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Halowa Piłka Nożna Chłopców kl. V - VI
  44. III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesień w poezji" - Oskar Kurp kl.IIIb
  45. III miejsce w międzyszkolnym dyktandzie z języka niemieckiego "Die Kinderheit von Matejko" (Dzień Patrona Gimnazjum 12) - N. Bajor kl. VI a 
  46. III miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym "Historia Polski w twórczości Jana Matejko" (Dzień Patrona Gimnazjum 12) - P. Sadowski kl. VI a 
  47. III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - K. Gradzik kl. II b 
  48. III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - W. Szymczyk kl. I a
  49. III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - N. Kurcab kl. I a
  50. III miejsce w II Szkolnym Konkursie kl. II "Pięknie czytamy" - M. Partyka kl. II a 
  51. III miejsce w Miejsko - Powiatowym Konkursie Plastycznym "Zdrowe środowisko - zdrowy człowiek" - M. Strogulska kl. I a
  52. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - D. Tylińska kl. III a
  53. III miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat bajki i baśni" - "W świecie wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy" - D. Tylińska kl. III a 
  54. III miejsce w konkursie "Częstochowa to dobre miasto" (jęz. niemiecki) - M. Dziagacz kl. VI a
  55. III miejsce w Konkursie Plastycznym "W roli głównej rodzina" w ramach Częstochowskich Dni Rodziny 2009 - N. Nowakowska kl. II a
  56. IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej "Art - Eco 2009" - M. Gronert kl. VI a, P. Sadowski kl. VI a, K. Kalwik kl. VI b
  57. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" - R. Surgent kl. III a 
  58. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" -  Z. Kościuch kl. II b
  59. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" -  M. Biełowicki kl. III a
  60. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" -  D. Gątkiewicz kl. I a
  61. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzęta, nasi przyjaciele" -  P. Marianowski kl. III a
  62. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idzie jesień" - A. Marianowska kl. III a 
  63. Wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Plenerze Plastycznym "Moja dzielnica, moje miasto" - E. Gołda kl. I b 
  64. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miś, o którym czytała mi mama" - K. Tarnowska kl. III a 
  65. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miś, o którym czytała mi mama" -  M. Kasprzak kl. II a
  66. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miś, o którym czytała mi mama" - K. Wręczycki kl. III a 
  67. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miś, o którym czytała mi mama" - A. Marianowska kl. III a 
  68. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miś, o którym czytała mi mama" -D. Turas kl.0
  69. Wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym "Tradycje i obrzędy polskie" - A. Marianowska kl. III a 
  70. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Częstochowy" - M. Fojtar kl. I b
  71. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Częstochowy" - Z. Kostecka kl. I a
  72. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Częstochowy" -  W. Sura kl. I a
  73. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Anioły, aniołeczki" - J. Alijew kl. I b
  74. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - S. Długosz kl. IIIb  
  75. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - Z. Kostecka kl. I a 
  76. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - K. Szczubidło kl. I a  
  77. Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo" - D. Gątkiewicz kl. I a     
  78. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi. Pierwsza gwiazdka." - M. Milarski kl. 0  
  79. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi. Pierwsza gwiazdka." - M. Strogulska kl. I a 
  80. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Częstochowy" - J. Piasecka kl. 0  
  81. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Częstochowy" - N. Kurcab kl. I a   
  82. Dyplom za Super Walentynkę niemieckojęzyczną w szkolnym konkursie: M. Michalak kl. IV a, J. Rządkowski kl. IV a, M. Skibińska kl. IV a, P. Fimowicz kl. IV b, J. Tarnowska kl. V, D. Cieniewicz kl. V, Ł. Sterna kl. V, W. Tomala kl. VI a
  83. Dyplom za Walentynkę niemieckojęzyczną w szkolnym konkursie:  E. Gęsiarz kl. IV a, J. Wolniak kl. IV b, K. Krysik. kl. IV b, I. Kotala kl. V 
  84. I miejsce w szkolnej edycji "Góra Grosza" kl.0
  85. I miejsca w szkolnym konkursie "Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową wykonaną techniką komputerową" - J. Ciupis kl. 0, M. Wiśniewska kl. 0
  86. I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" kat. II - III - J. Bąk kl. III a
  87. II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" kat. I - III - A. Marianowska kl. III a 
  88. II miejsce w szkolnym konkursie "Na najładniejszą kartkę wielkanocną" - M. Milarski kl. 0
  89. II miejsce w szkolnym konkursie "Palma wielkanocna" - kl.0
  90. II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" kat. 0 - I - D. Turas kl. 0 
  91. II miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" kat. 0 - I - W. Sura kl. I a, K. Makles kl. I b,
  92. III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" kat. 0 - I - M. Matuszczyk kl. I b
  93. III miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" kat. 0 - I - N. Oziębała kl. 0, Z. Kuczera kl. I b
  94. I miejsce w szkolnym konkursie dla klas III "Mistrz Ortografii" - E. Florczyk kl. III a   
  95. III miejsce w konkursie "Na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocną" w kat. najwyższa palma podczas II Święta Palmy Wielkanocnej - SP 14
  96. Wyróżnienia w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kwiat wiosny" - J. Ciupis kl. 0, M. Miazga kl. I a, N. Kurcab kl. I a, A Antosz kl. I a, W Szymczyk kl. I a, Z. Kostecka kl. I a, D. Tylińska kl. III b, M. Biełowicki kl. III a, M. Kasprzak kl. II a 
  97. Wyróżnienie w II Festiwalu Piosenki Europejskiej - piosenka niemiecka (zasięg międzyszkolny) - K. Szczygłowska kl. IV a
  98. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - W. Radecka kl. IV a
  99. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - K. Cubała kl. III a
  100. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pani Wiosna" - M. Wróblewski kl. III b
  101. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wokół Świąt Wielkanocnych" - D. Tylińska kl. III a 
  102.  Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wokół Świąt Wielkanocnych" - P. Marianowski kl. III a  
  103. Stypendium Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole - M. Marchewka kl. VIa
  104. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wesoły portret mojego nauczyciela" - K. Czer kl. I b  
  105. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wesoły portret mojego nauczyciela" - W. Rakus kl. II b   
  106. Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktuś 2009" - P. Czerwik kl. III b
  107. Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktuś 2009" - E. Florczyk kl. III a
  108. Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Albus 2009 - P. Sadowski kl. VI a   
  109. Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Albus 2009 - R. Tomala kl. IV a 
  110. Wyróżnienia w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat bajki i baśni" - "W świecie wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy" - W. Rybiałek kl. II b, J. Bąk kl. III a, I. Orlikowska kl. III a, K. Gradzik kl. II b, Z. Kościuch kl. II b, J. Orlikowska kl. III a    
  111. Wyróżnienia w IV Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - D. Turas kl. 0, M. Jarosik kl. 0    
  112. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wesoły portret mojego nauczyciela" - M. Wiśniewska kl. 0  
  113. Dyplom za zaangażowanie i aktywny udział w konkursie "Na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocną" w kat. najwyższa palma podczas II Święta Palmy Wielkanocnej - M. Wiśniewska kl.0