Rok szkolny 2010/2011

 GRAND PRIX w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd - M. Partyka kl. IVa

 Dyplom Laureata w kampanii ogólnopolskiej "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - F. Rawicki kl.IVa

 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Drużynowym "Zdrowie Twoim Skarbem" - SP 14

 I miejsce w dyktandzie z języka niemieckiego z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Die Kinderheit von Matejko" - M. Skibińska kl. VIa

 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - K. Czerepak kl. IIIb

 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - J. Piasecka kl. IIb

 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - W. Surra kl. IIIa

 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ekologicznej - M. Partyka kl.IVa

 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd - M. Partyka kl. IVa

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "KARTKA BOŻONARODZENIOWA TECHNIKĄ KOMPUTEROWĄ" -  M.Skibińska kl. VIa

I miejsce w eliminacjach do IV Festiwalu Piosenki Europejskiej (NKJO - CJE) - piosenka angielska - M. Partyka kl. IVa

I miejsce w IV Festiwalu Piosenki Europejskiej (NKJO - CJE) - M. Partyka kl. IVa

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Nożna dziewcząt

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Życie w morzach i oceanach" - M. Korytkowski Oddział Przedszkolny

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Dziewcząt

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat bajką malowany" - J. Piasecka kl.

I miejsce w konkursie PALMA WIELKANOCNA - Oddział Przedszkolny

I miejsce w VII edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - M. Kotynia Oddział Przedszkolny

I miejsce w VII edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - O. Kowalczyk Oddział Przedszkolny

I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina zawsze razem" - M. Kotynia Oddział Przedszkolny

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - K. Płatek kl. Ia

II miejsce w dyktandzie z języka niemieckiego z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Die Kinderheit von Matejko" - E. Gęsiarz kl. VIa

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - D. Rakus kl. Ib

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel Miś" - P. Kościeka kl. Ib

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - W. Rakus kl. IVb

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - N. Kurcab kl. IIIa

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - A. Antosz kl. IIIa

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - A. Bulski Oddział Przedszkolny

II miejsce w międzyszkolnym konkursie na rymowankę o tematyce jesiennej "Jesień w poezji" - N. Oziębała kl. IIa

II miejsce w międzyszkolnym konkursie na rymowankę o tematyce jesiennej "Jesień w poezji" - A. Stefaniak kl. IIa

II miejsce w międzyszkolnym konkursie na rymowankę o tematyce jesiennej "Jesień w poezji" - A. Szczepańska kl. IIa

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa ISD Huta Częstochowa Sp. z o. o.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "KARTKA BOŻONARODZENIOWA TECHNIKĄ KOMPUTEROWĄ" - J. Wolniak kl. VIb

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "KARTKA BOŻONARODZENIOWA TECHNIKĄ KOMPUTEROWĄ" - M. Kotynia Oddział Przedszkolny

II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Walentynkowa wykonana techniką komputerową" - A. Desperak kl. VIa

II miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSME (dziewczęta)

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Technicznym "Kobieta, którą podziwiam" - A. Mateiu kl. IIb

II miejsce w konkursie na najładniejszą KARTKĘ WIELKANOCNĄ - O. Kowalczyk Oddział Przedszkolny

II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwałki" - K. Płatek kl. Ia

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - P. Koniecka kl. Ia

III miejsce w konkursie matematycznym z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Matejko w liczbach" - M. Wojnowska kl. VI a, R. Tomala kl. VI a, K. Tarnowska kl. Va

III miejsce w dyktandzie z języka niemieckiego z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Die Kinderheit von Matejko" - K. Szczygłowska kl. VIa

III miejsce w dyktandzie z języka polskiego z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "600-lecie bitwy pod Grunwaldem" - E. Florczyk kl. Va

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - M. Formanek kl. IIa

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - A. Puchała kl. IIb

III miejsce w XV Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "KARTKA BOŻONARODZENIOWA TECHNIKĄ KOMPUTEROWĄ" - P. Krzemińska Oddział Przedszkolny

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Dziewcząt (Zawody Półfinałowe)

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "MAMA, TATA, JA..." - M. Hutny kl. IIb

III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym "Chcę mówić pięknie" - D. Mazurek kl. Ia

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - Ł. Adamus kl. Ia

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - I. Rawicki kl. Ia

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - K. Szczubidło kl. IIIa

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - N. Rzepisko kl. IIIa

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - W. Ignasiak kl. IIa

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel Miś" - D. Rakus kl. Ib 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - J. Esposito i W. Jankowska kl. Ib

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - K. Majewski Oddział Przedszkolny

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi" - P. Krzemińska Oddział Przedszkolny

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj w oczach dzieci" - P. Krzemińska Oddział Przedszkolny

Wyróżnienie w eliminacjach do IV Festiwalu Piosenki Europejskiej (NKJO - CJE) - piosenka niemiecka - J. Smulska kl. IVa

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wiosenne wierszowanie" - M. Korytkowski Oddział Przedszkolny

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wiosenne wierszowanie" - Ł. Stefaniak Oddział Przedszkolny

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie MIX z języka niemieckiego (15. m-ce) - P. Kardas kl. IVa

Wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocna pisanka" - M. Kłyszewska kl. IIb

Wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocna pisanka" - A. Puchała kl. IIb

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat bajką malowany" - L. Głogowska kl. IIb

Wyróżnienie w X Częstochowskim Spotkaniu z Piosenką "Kolorowy mikrofon" - Z. Lompe kl. IVb

Wyróżnienie w VII edycji Konkursu Plastycznego "Ziemia moich marzeń" - W. Kłosek Oddział Przedszkolny

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - K. Fojtar kl. Ia

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - A. Kita kl. Ia

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pręgowane i łaciate" - A. Mróz kl. Ia

I miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - M. Skibińska kl. VIa

II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - P. Kardas kl. IVa

II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - J. Wolniak kl. VIb

III miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - W. Rorat kl. Va

III miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - A. Garska kl. Vb

Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - M. Tarczyński kl. Vb

I miejsce w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - J. Alijew kl. IIIb

II miejsce w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - K. Czerepak kl. IIIb

II miejsce w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - J. Lizoń kl. IIIb

III miejsce w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - Z. Kuczera kl. IIIb

III miejsce w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - M. Matuszczyk kl.IIIb

Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - J. Esposito kl. Ib

Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych" - W. Janikowska kl. Ib