Rok szkolny 2011/2012

I miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "BRZECHWAŁKI" - I. Budzik kl. III b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - W. Jankowska kl. II b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - M. Korytkowski kl. I b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - P. Krzemińska kl. I b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - S. Wierus kl.III b

I miejsce w konkursie historycznym z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Historia Polski w twórczości Jana Matejki" - P. Czerwik kl. VI b

I miejsce w konkursie matematycznym z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 "Matejko w liczbach" - K. Tarnowska kl. VI a, K. Kurp kl. VI b, P. Pawelak kl. VI b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" w kat. prac przestrzennych - E. Skrobisz kl. III b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - W. Ignasiak kl. III a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - M. Kłyszewska kl. III b

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Dziewcząt

I miejsce w eliminacjach do V Festiwalu Piosenki Europejskiej (NKJO - CJE) - piosenka angielska - M. Partyka kl. Va

I miejsce w V Festiwalu Piosenki Europejskiej (NKJO - CJE) - M. Partyka kl. Va

I miejsce w konkursie "Najpiękniejsza postać literacka" - W. Ignasiak kl. III a

I miejsce w XI Częstochowskim Spotkaniu z Piosenką "Kolorowy mikrofon" - M. Partyka kl. V a

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Dziewcząt

I miejsce w IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 21 w Częstochowie

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Dziewcząt - zawody rejonowe

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Dziewcząt - zawody półfinałowe

I miejsce w konkursie "Społem" PSS "Jedność" w Częstochowie (szkoły podstawowe) - Spółdzielnia Uczniowska "Miś"

I miejsce w III Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej "Z piosenką po Europie" - M. Partyka kl. V a

I miejsce w Gali Piosenki "Moja ulubiona piosenka" XI edycja - M. Partyka kl. V a

I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt Szczypiorniak Na Orlikach

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - K. Płatek kl. II a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - I. Rawicki kl. II a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - W. Serwusik kl. I a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - J. Wrześniewska kl. I a

I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina zawsze razem" - M. Bożek kl. I a

I miejsce w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Dokarmiamy ptaki" - J. Skwarczyńska kl. III a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - K. Płatek kl. II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - A. Puchała kl. III b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - K. Czerepak kl. IV b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - A.Orłowska kl. I a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - S. Wierus kl. III b

II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Klas Drugich "Główka pracuje" - B. Garska kl. II b, M. Kimla kl. II b, A. Mróz kl. II a, W. Rumin kl. II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - K. Batorek kl. III a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - J. Mańko kl. II a

II miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Muzyce Rockowej organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy - M. Partyka kl. V a, M. Kalinowska kl. VI b, M. Suliga kl. VI b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Zakładka do książki" - M. Katynia kl. I b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najładniejszą Palmę Wielkanocną - Oddział Przedszkolny

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najładniejszą Kartkę Wielkanocną - P. Krzemińska kl. I b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mini Playback Show" w kat. Zespół muzyczny - świetlica szkolna

II miejsce w konkursie "Najpiękniejsza postać literacka" - K. Kowalska kl. II a

II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina zawsze razem" - O. Janeczko kl. I a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - P. Krzemińska kl. I b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - I. Rawicki kl. II a

III miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "BRZECHWAŁKI" - K. Płatek kl. II a 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - Ł. Adamus kl. II a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - D. Turas kl. III b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Świetlic " w świecie zmysłów" - I. Budzik kl. III b, L. Głogowska kl. III b, A. Puchała kl. III b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji i Interpretacji - K. Płatek kl. II a

III miejsce w Międzyszkolnych Mikołajkowych Zabawach z Matematyką "MIKI 2011" - reprezentacja uczniów klas IV a i IV b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - A. Czerepak kl. I b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - K. Czerepak kl. IV b

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna Chłopców

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najładniejszą Kartkę Wielkanocną - J. Mańko kl. II a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najładniejszą Kartkę Wielkanocną - M. Bożek kl. I a

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłka Nożna Dziewcząt

III miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt 

III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina zawsze razem" - I. Koniecka kl. II a

VI miejsce w Turnieju Mistrzyń w piłce ręcznej dziewcząt - UKS Czternastka Częstochowa

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - P. Kościelna kl. II b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - I. Rawicki kl. II a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W świecie rybek" - W. Rumin kl. II a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - J. Nurek kl. II b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - K.Kowalczyk kl. III a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - A. Puchała kl. III b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - W. Rakus kl. V b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - M. Sztuka kl.II a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Miejsca w Polsce, które warto zobaczyć" - P. Zawisza kl. I a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - I. Budzik kl. III b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - K. Fojtar kl. II a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - W. Łęgowik kl. III b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Mikołaj nadchodzi"- pod hasłem: "Pierwsza Gwiazdka" - S. Wierus kl. III b

Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "Wielkanocna Pisanka" - P. Stępień kl. I b 

Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "Wielkanocna Pisanka" - T. Synowiec kl. III a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Afrykańskie Klimaty" - J. Mańko kl.II a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Afrykańskie Klimaty" - M. Sztuka kl. II a

Wyróżnienie w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Dokarmiamy ptaki" - M. Dobrakowska kl. III a

I miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?" - H. Mroczek, A. Mróz, W. Rumin kl. II a

III miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?" - K. Płatek, S. Szczepanik, M. Sztuka kl. II a

I miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - L. Koch kl. IV a

II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - A. Antosz kl. IV a

II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - P. Kardas kl. V a

II miejsce w szkolnym konkursie "Walentynka Niemieckojęzyczna" - D. Łyźniak kl. IV a

Wyróżnienie w szkolnym konkursie za Walentynkę Obcojęzyczną - W. Sura kl. IV a

I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Drzewa wokół nas" - H. Mroczek kl. II a

II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Drzewa wokół nas" - W. Rumin kl. II a

III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Drzewa wokół nas" - W. Rorat kl. II a