Rok szkolny 2016/2017

I miejsce w konkursie ortograficznym "Arcydzieła Mistrza Jana" z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 - J. Wrześniewska kl. VI a

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwy jesieni"  - O. Kauf kl. II a

I miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - O. Kauf kl. II a

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe" - O. Marek kl. III b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Jak razem z mamą dbam o środowisko" - N. Krzemińska kl. II a

I miejsce w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" - B. Waryś kl. V a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - J. Kubera kl. I

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - F. Sadlej kl. I

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - C. Broniszewski kl. III a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - Z. Michalak kl. III a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" - M. Szczepański kl. III a

I miejsce w konkursie międzyszkolnym "5 Pytań o Regionie Częstochowskim" – K. Anysz kl. II a

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody" - W. Korytkowski kl. I

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody" - Z. Smużyńska kl.

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody"

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na świąteczną nutę” – W. Jakubczak kl. IV b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka” –N. Arkuszewska kl. II a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - Z. Piasecka kl. III b

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - K. Teleszyńska kl. II a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - M. Bożek kl. VI a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  -J. Wiśniewska kl. VI a

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Muzyce Rockowej - P. Bojanowicz kl. IV b, J. Głogowska kl. IV b, M. Kalinowski kl. V b

II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Kartka bożonarodzeniowa" - P. Małecka kl. III b

II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe" - Z. Piasecka kl. III b

II miejsce w II Powiatowym Konkursie Czytelniczym "W świecie Edmunda Niziurskiego" - M. Sośnicka kl. IV b, M. Kalinowski kl. V b, J. Wrześniewska kl. VI a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Jak razem z mamą dbam o środowisko" - K. Teleszyńska kl. II a

II miejsce w V Miejskim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" - Z. Michalak i W. Stachurski kl. III a

II miejsce w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" - M. Skrzesińska kl. V b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym kl. I – III – Z. Smużyńska kl. I, J. Gerasch kl. II b, J. Damboń kl. III b, M. Galińska kl. III b

II miejsce w IX Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Jestem Bezpieczny” - Z. Smużyńska kl. I, J. Gerasch kl. II b, S. Kicińska kl. II b, M. Galińska kl. III b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – W. Jakubczak kl. IV b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ‘Mój ulubiony sportowiec” – K. Anysz kl. II a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka” – O. Sadlej kl. II a

III miejsce w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwałki" - M. Siwek-Kita kl. II b

III miejsce w konkursie plastycznym „Moja rodzina daje mi moc” – W. Grabiec kl. VI b

III miejsce w konkursie matematycznym "Matejko w liczbach" z okazji obchodów Dnia Patrona Gimnazjum 12 – M. Kotynia kl. VI b, A. Orłowska kl. VI a, P. Zawisza kl. VI a

III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej – M. Siwek-Kita kl. II b

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Pierwsza Gwiazdka” – P. Małecka kl. III b

III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe" – I. Kłosek kl. III b

III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Częstochowie – A. Orłowska kl. VI a, J. Wrześniewska kl. VI a, P. Zawisza kl. VI a

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ochrona przyrody nie wychodzi z mody" – O. Ścibich kl. I

Wyróżnienie  w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwałki" - . Kardas  kl. II b

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Origami „Kwiaty dla nauczycieli" – M. Krzyżanowski kl. II b

Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Origami „Kwiaty dla nauczycieli" – W. Ścibich kl. III b

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Plastyczne inspiracje baśniami i legendami Henryka Sienkiewicza"  - M. Chruścińska kl. II b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja bezpieczna droga do szkoły” – O. Kauf kl. II a

Wyróżnienie w XIV Międzyszkolnej Małej Olimpiadzie Matematycznej – K. Zawadzki kl. III a

Wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Recytatorskim "Duety na scenie" – O. Kauf i K. Teleszyńska kl. II a

Wyróznienie w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" - M. Sztuka kl. V b

Wyróżnienie w Międzyszkolnych Igrzyskach Poetyckich "Różne oblicza sportu" – J. Wrześniewska kl. VI a

7 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT – J. Gerasch kl. II b

11 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT – P. Bojanowicz kl. IV b

17 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT – A. Mucha kl. III a

 

Szkolny konkurs „Misiowa zakładka do książki”:

I miejsce – Z. Smużyńska kl. I

II miejsce – Z. Głowacka kl. I

II miejsce – A. Niźnik kl. III a

II miejsce - W. Stachurski kl. III a

III miejsce – M. Galińska kl. III b

III miejsce – Z. Musiał kl. II b

 

Szkolny konkurs matematyczny „Sudoku”:

II miejsce – M. Kruk kl. III a

 

Szkolny konkurs recytatorski dla kl. I – III „Grunt to rodzinka”:

I miejsce – J. Kubera kl. I

II miejsce – K. Teleszyńska kl. II a

III miejsce – K. Anysz kl. II a

 

Szkolny konkurs  „Mistrz ortografii kl. III”:

Mistrz ortografii – Z. Michalak kl. III a

Wicemistrz ortografii – M. Szczepański kl. III a