Rok szkolny 2017/2018

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

                 PAŹDZIERNIK 

DZIEŃ

   

23

 

 

25

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny JESIEŃ PEŁNA KOLORÓW.

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny WESOŁA DYNIA.

 

II Wojewódzki Konkurs 

KSIĄŻKA I INFORMACJA W ERZE MEDIÓW CYFROWYCH.

 

Szkolny konkurs fotograficzny Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY.

Miłosz Kuroń (2) – II m.

Zuzanna Smużyńska (2) – III m.

 

Alicja Gomułka (1b) – II m.

 

 

Joanna Wrześniewska (7a) – wyr.

 

 

Nadia Rybiałek (2) – I m.

 

 

 

LISTOPAD

 

6

 

 

15

 

 

20

 

 

 

 

22

 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

28

 

 

28

Szkolny konkurs na najciekawsze przebranie W KRAINIE BAJEK.

 

I Międzyszkolny Konkurs JESIEŃ FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI MALOWANA.

 

X Międzyszkolny Konkurs GŁÓWKA PRACUJE.

 

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny JESIENNE INSPIRACJE.

 

 

Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej WSZYSTKIE BARWY JESIENI.

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny ZABAWY Z MISIEM.

 

Szkolny konkurs 

MISIOWY KONKURS.

 

Szkolny konkurs na najbardziej „Misiową klasę”.

 

Szkolny konkurs SYMBOLE PRZYRODNICZE POLSKI w ramach projektu LISTOPAD MIESIĄCEM PATRIOTYZMU.

 

Dyktando Niepodległościowe

PO POLSKU O HISTORII (konkurs wojewódzki).

 

 

Powiatowy konkurs literacko – plastyczny INTERNET W NASZEJ SZKOLE NIE JEST NICZYM ZŁYM, LECZ MĄDRZE TRZEBA OBCHODZIĆ SIĘ Z NIM.

Borys Piętka (1b) – I m.

 

Weronika Ścibich (4b) – I m.

Piotr Horyłek (4a) – III m.

 

Zuzanna Smużyńska (2) – III m.

Oliwia Ścibich (2) – III m.

Nadia Rybiałek (2) – III m.

 

Alicja Gomuła (1b) – II m.

 

 

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Adam Jelonek (1b) – II m.

Gabriela Chmielarz (1b) – III m.

Marcel Horyłek (1a) – III m.

Szymon Zawadzki (a) – wyr.

 

Martyna Małecka (1b) – II m.

 

Tomasz Żurek (2) – I m.

Adam Jelonek (1b) – II m.

 

Klasa 1b – I m.

 

 

Klasa 2 – II m.

 

 

Joanna Wrześniewska (7a) – finalista

Wojciech Serwusik (7a) – finalista

 

 

Martyna Galińska (4b) – wyr.

 

 

 

GRUDZIEŃ

 

8

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

XVI Międzyszkolne Mikołajkowe

Zabawy z Matematyką miki 2017.

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny CHOINKA PEŁNA CUDÓW - kartka świąteczna, ozdoba świąteczna.

 

 

Konkurs plastyczny klas I-III OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO zorganizowany przez UM i ZHP ramach akcji Sprzątanie Świata.

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny

MOJE ULUBIONE ZWIERZĘTA.

 

 

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bombka świąteczna”.

 

Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Bożonarodzeniowy – Ozdoba Świąteczna.

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny

W OCZEKIWANIU NA PIERWSZĄ GWIAZDKĘ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejski konkurs OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO zorg. Przez UM i KH ZHP w ramach akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA.

 

 

Powiatowy konkurs plastyczno – komputerowy KARTKA BOŻONARODZENIOWA.

 

Miejsko – Powiatowy Konkurs recytatorski Z TUWIMEM ZA PAN BRAT.

 

Drużynowo III m. - Wojciech Stachurski, Maja Kruk, Igor Kłosek, Weronika Ścibich

 

Emilia Kowalewska (3a) – I m.

 

 

Karolina Całus – I m.

Jakub Myśliwiec – II m.

Oskar Mazur (5b) – II m.

Marcel Choryłek – wyr.

 

Nikola Krzemińska (3a) – I m.

Marcel Horyłek (1a) – I m.

Szymon Zawadzki (1a) – II m.

Krzysztof Anysz (3a) – II m.

 

Patrycja Stala (3a) – III m

 

Nikola Arkuszewska (3a) – I m.

Emilia Kowalewska (3a) – III m.

 

Maciej Korytkowski (7b) – I m.

Oliwia Ścibich (2) – II m.

Piotr Horyłek (4a) – II m.

Marcel Horyłek (1a) – III m.

Julita Jałyńska (1b) – III m.

Alicja Gomuła (1b) – wyr.

Alicja Golisz (1b) – wyr.

Szymon Zawadzki (1a) – wyr.

Krzysztof Zawadzki (4a) – wyr.

Emilia Kowalewska (3a) – wyr.

 

Karolina Całus (1a) – I m.

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Marcel Horyłek (1a) – wyr.

Szymon Zawadzki (1a) – III m.

 

 

Weronika Jakubczak (5b) – wyr.

 

 

                     STYCZEŃ

 

 

 

22

 

 

 

 

 

22

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK.

 

Szkolny konkurs na najlepszą sentencję dotyczącą przyjaźni:

 

 

 

 

Szkolny konkurs plastyczny „Czym jest dla mnie przyjaźń?”

Weronika Ścibich (4b) – wynik ponad 75%

 

Michał Sztuka (3b)- I m.

Zuzanna Piasecka (4b)- II m.

Nina Szymczyk (Ib)- III m.

 

Olga Chmielarz (VIb), Zuzanna Pisaceka (4b)- I m.

Krzysztof Zawadzki (4a)-II m.

Szymon Zawadzki (Ia)- III m.

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  

 

PAŹDZIERNIK

LP.

DZIEŃ

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

23

 

 

 

25

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny JESIEŃ PEŁNA KOLORÓW.

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny WESOŁA DYNIA.

 

II Wojewódzki Konkurs KSIĄŻKA I INFORMACJA W ERZE MEDIÓW CYFROWYCH.

 

Szkolny konkurs fotograficzny Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY.

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski BRZECHWAŁKI

Miłosz Kuroń (2) – II m.

Zuzanna Smużyńska (2) – III m.

Martyna Chruścińska (3b) – wyr.

 

Alicja Gomułka (1b) – II m.

 

 

Joanna Wrześniewska (7a) – wyr.

 

 

 

Nadia Rybiałek (2) – I m.

Paulina Małecka (4b) – II m.

 

Aleksandra Pietrzak (6b) – III m.

 

LISTOPAD

LP.

DZIEŃ

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

6

 

 

10

 

 

15

 

 

20

 

 

 

22

 

 

28

 

 

 

 

 

27

 

 

28

 

 

28

Szkolny konkurs na najciekawsze przebranie W KRAINIE BAJEK.

 

Szkolny konkurs pieśni patriotycznych

 

 

I Międzyszkolny Konkurs JESIEŃ FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI MALOWANA.

 

X Międzyszkolny Konkurs GŁÓWKA PRACUJE.

 

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny JESIENNE INSPIRACJE.

 

Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej WSZYSTKIE BARWY JESIENI.

 

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny ZABAWY Z MISIEM.

 

Szkolny konkurs MISIOWY KONKURS.

 

 

Szkolny konkurs na najbardziej „Misiową klasę”.

 

Szkolny konkurs SYMBOLE PRZYRODNICZE POLSKI w ramach projektu LISTOPAD MIESIĄCEM PATRIOTYZMU.

 

Dyktando Niepodległościowe PO POLSKU O HISTORII (konkurs wojewódzki).

 

 

 

Powiatowy konkurs literacko – plastyczny INTERNET W NASZEJ SZKOLE NIE JEST NICZYM ZŁYM, LECZ MĄDRZE TRZEBA OBCHODZIĆ SIĘ Z NIM.

Borys Piętka (1b) – I m.

Olga Chmielarz (6b) – I m.

 

Aleksandra Pietrzak i Małgorzata Szewczyk (6b) – I m.

 

Weronika Ścibich (4b) – I m.

Piotr Horyłek (4a) – III m.

 

Zuzanna Smużyńska (2) – III m.

Oliwia Ścibich (2) – III m.

Nadia Rybiałek (2) – III m.

 

Zofia Musiał (3b) – I m.

Alicja Gomuła (1b) – II m.

 

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Adam Jelonek (1b) – II m.

Gabriela Chmielarz (1b) – III m.

Marcel Horyłek (1a) – III m.

Szymon Zawadzki (a) – wyr.

 

Martyna Małecka (1b) – II m.

 

 

Tomasz Żurek (2) – I m.

Adam Jelonek (1b) – II m.

 

Klasa 1b – I m.

 

Klasa 2 – II m.

 

 

 

Joanna Wrześniewska (7a) – finalista

Wojciech Serwusik (7a) – finalista

 

Martyna Galińska (4b) – wyr.

 

GRUDZIEŃ

LP.

DZIEŃ

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

8

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

 

XVI Międzyszkolne Mikołajkowe Zabawy z Matematyką miki 2017.

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny CHOINKA PEŁNA CUDÓW - kartka świąteczna, ozdoba świąteczna.

 

Konkurs plastyczny klas I-III OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO zorganizowany przez UM i ZHP ramach akcji Sprzątanie Świata.

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny MOJE ULUBIONE ZWIERZĘTA.

 

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bombka świąteczna”.

 

Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Bożonarodzeniowy – Ozdoba Świąteczna.

 

Powiatowy konkurs plastyczny W OCZEKIWANIU NA PIERWSZĄ GWIAZDKĘ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejski konkurs OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO zorg. Przez UM i KH ZHP w ramach akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA.

 

Powiatowy konkurs plastyczno – komputerowy MOJA KARTKA BOŻONARODZENIOWA.

 

 

 

Miejsko – Powiatowy Konkurs recytatorski Z TUWIMEM ZA PAN BRAT.

Drużynowo III m. - Wojciech Stachurski, Maja Kruk, Igor Kłosek, Weronika Ścibich

 

Emilia Kowalewska (3a) – I m.

Zofia Musiał (3b) – I m.

 

 

Karolina Całus (1a) – I m.

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Oskar Mazur (5b) – II m.

Marcel Choryłek (1a) – wyr.

 

Nikola Krzemińska (3a) – I m.

Marcel Horyłek (1a) – I m.

Szymon Zawadzki (1a) – II m.

Krzysztof Anysz (3a) – II m.

 

Patrycja Stala (3a) – III m.

 

 

Nikola Arkuszewska (3a) – I m.

Emilia Kowalewska (3a) – III m.

 

Maciej Korytkowski (7b) – I m.

Oliwia Ścibich (2) – II m.

Piotr Horyłek (4a) – II m.

Marcel Horyłek (1a) – III m.

Julita Jałyńska (1b) – III m.

Alicja Gomuła (1b) – wyr.

Alicja Golisz (1b) – wyr.

Szymon Zawadzki (1a) – wyr.

Krzysztof Zawadzki (4a) – wyr.

Emilia Kowalewska (3a) – wyr.

 

Karolina Całus (1a) – I m.

Jakub Myśliwiec (1a) – II m.

Marcel Horyłek (1a) – wyr.

 

Blanka Białas (3b) – I m.

Martyna Chruścińska (3b) – I m.

Agata Kardas (3b) – II m.

Szymon Zawadzki (1a) – III m.

 

Aleksandra Pietrzak (6b) – I m.

Maurycy Kalinowski (6b) – III m.

Weronika Jakubczak (5b) – wyr.

 

 

 

 

 

STYCZEŃ

LP.

DZIEŃ

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

 

 

 

 

22

 

 

25

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK.

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zimowe origami”.

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczna moc tradycji na karcie świątecznej”.

Weronika Ścibich (4b) – wynik ponad 75%

Jan Gerasch (3b) – wyr.

 

Patrycja Stala (3a) – I m.

Oliwia Sadlej (3a) – III m.

 

Adam Jelonek (1b) – I m.

Hanna Ponicka (1b) - III m.

 

LUTY

LP.

DZIEŃ

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

28

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Zofia Musiał (3b) – I m.

Alicja Gomuła (1b) – II m.

Julita Jałyńska (1b) – II m.

 

MARZEC

LP.

DATA

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

5

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

26

Wojewódzki Konkurs „Wielka Liga Czytelników – etap szkolny kl. I – III.

 

 

V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Wielkanocna”.

 

 

 

 

 

 

II Regionalny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge”.

Tomasz Żurek (2) – I m.

Zuzanna Smużyńska (2) – II m.

Oliwia Ścibich (2) – III m.

 

Wojciech Korytkowski (1b) – I m.

Fabian Górny (3a) – I m.

Nikola Krzemińska (3a) - wyr.

Marcel Horyłek (1a) – wyr.

Nikola Arkuszewska (3a) – wyr.

 

 

Oskar Hadyna (1b) – II m.

Borys Piętka (1b) – III m.

 

KWIECIEŃ

LP.

DATA

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

6

 

 

 

17

 

 

24

 

 

 

 

 

27

Miejsko – Powiatowy Konkurs Plastyczny „Koszyk Wielkanocny”

 

 

I Miejski Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Cztery pory roku w piosence”.

 

Międzyszkolny Konkurs Najpiękniejsza Postać Literacka podczas IX Parady Postaci Literackich zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej dla klas II - III

Emilia Kowalewska (3a) – II m.

Nikola Krzemińska (3a) – II m.

 

 

Aleksandra Pietrzak (6b) – I m.

 

 

Borys Piętka (1b) – I m.

 

 

 

 

 

Jakub Zgardowski (3a) – I m.

Wiktoria Szczepańska (3a) – III m.

 

MAJ

LP.

DATA

ZADANIE

Imię i nazwisko ucznia, miejsce

 

11

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla klas I - III

SP 14 – III m.